Артур Конан Дойль. Письменник завжди був у відмінній фізичній формі. Найуспішніше у нього виходило грати в крикет. Так, він грав у 10 іграх за команду найвідомішого у світі Мерілебонского крикетного клубу. Неодноразово Дойль брав участь у боксерських поєдинках, шо проходили за всіма правилами - на рингу і з рефері. А ще можна вважати, що саме Дойль посприяв появі гірськолижних курортів у Швейцарії. У 1894 р. письменник почав освоювати місцеві схили: до нього про катання в швейцарських горах ніхто й не думав. Першою горою, з якої спустився Конан Дойль, була гора Якобсхорн (2590 м).
Бернард Шоу. Письменник до глибокої старості зберігав гарну фізичну форму і вів здоровий спосіб життя. Він ніколи не курив, не вживав спиртне, помірно харчувався, любив піші прогулянки і теніс. Крім того, Шоу став вегетаріанцем у 25 років і з тих пір виступав проти спортивного полювання і наукових дослідів на тваринах. Помер лауреат Нобелівської премії в 94 роки від ниркової недостатності, викликаною травмою.
Олександр Іванович Купрін. У 24 роки письменник захопився класичною боротьбою. Почавши боротися в легкій вазі, він організував перший у місті борцівський клуб - “Київське атлетичне товариство”. Переїхавши до Санкт -Петербурга, письменник брав участь в організації борцівських поєдинків у цирку “Модерн”, де у нього було місце за суддівським столиком.
Лев Миколайович Толстой. Відомий російський письменник з дитинства і до старості кожен день робив зарядку, піднімав гирі і не забував про турнік, на якому в розквіті сил міг крутитися, як справжній гімнаст.
Важливою частиною життя графа були піші прогулянки і подорожі. Відомо, що він регулярно ходив пішки з Москви до Ясної Поляни (190 км), здійснював піші паломництва з Ясної Поляни до Оптиної пустелі (150 км), а також з Москви до Троїце-Сергієва монастиря (80 км). Причому не без нічого, а несучи все необхідне за спиною.
У 50 років письменник став вегетаріанцем. Поїздка на бійню до Тули, після якої він вирішив відмовитися від м’яса, описана в його есе “Перший ступінь”.
Максим Горький. З юнацтва письменник мав славу богатиря. Ставши відомим, він не втратив гарної фізичної форми. Наприклад, міг не поспішаючи десять разів перехреститися пудовою гирею.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |