Зокрема, депутат Сеймику Тереза Астрамовіч-Лейк, яка є професором в Інституті політичних наук Вармінсько-Мазурського університету, запропонувала своїм колегам з Острозької Академії розглянути можливість запровадити подвійні дипломи за навчальною програмою «Національна безпека».
«Ми вже маємо успішний досвід такої співпраці з Національним університетом «Львівська політехніка». Це значно розширить напрямки роботи між нашими вишами, а також відкриє нові горизонти для студентів Острозької Академії,» - вважає Тереза Астрамовіч-Лейк.
Доктор політичних наук переконана: доцільно також запровадити співпрацю за спеціальністю «політологія». Адже Вармінсько-Мазурський університет щороку проводить низку масштабних заходів, зокрема міжнародні конференції, фахові семінари та майстерні, де порушують актуальні геополітичні питання. Тож участь студентів-політологів та викладачів Академії, на її думку, буде доречною.
Одним із перших таких спільних заходів може стати міжнародна конференція в Ольшині з питань україно-польських взаємин, яка запланована на вересень наступного року. Там політологи Острозької Академії матимуть можливість презентувати українську панель.
Окрім налагодження співпраці на рівні вищих шкіл, депутати Сеймику готові поділитися думками щодо реформи місцевого самоврядування, яка завершилася в Польщі, а в Україні триває. Вони підтримали ініціативу голови постійної комісії обласної ради з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції Валентина Кроки і готові надати експертні висновки, наскільки успішною була децентралізація в Польщі: які позитивні зміни відбулися завдяки реформі, а що навпаки не варто було би запроваджувати.
У рамках візиту до Острозької Академії іноземним гостям влаштували екскурсію найцікавішими місцями закладу, вони оглянули академічну бібліотеку та побували в новому корпусі, який незабаром прийматиме студентів.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |