Близько 16 години 24 серпня на стаціонарний телефон 81–річної рівнянки надійшов дзвінок, у якому невідомий чоловік російською мовою представився лікарем. Він повідомив, що її онук потрапив у ДТП і для його лікування потрібні кошти. Для певності продиктував список ліків, які потрібно придбати. Пенсіонерка, яка має інвалідність, не вагаючись, погодилась на всі «умови». А вже через кілька хвилин до будинку прийшла невідома жінка по гроші та перелік ліків. Господиня будинку, яка мешкає з донькою, зятем з інвалідністю та онуком, віддала 2000 доларів США та 13 тисяч гривень.
Невдовзі зять зателефонував своїй дружині, яка з роботи негайно прибігла додому. Остання зателефонувала до сина, а той повідомив, що з ним все гаразд.
За такою ж схемою на гачок шахраїв потрапила ще одна 81-річна жителька обласного центру. Потерпіла за порятунок онука віддала зловмисникам 110 тисяч гривень та 450 євро.
На стаціонарний телефон пенсіонерки, яка проживає із чоловіком, надійшов дзвінок, у слухавці якого жінка впізнала голос онука, який у сльозах розповів їй, що потрапив у ДТП та сильно травмувався.
Потім до розмови підключився нібито лікар, який підтвердив слова хлопця про тілесні ушкодження та почав вимагати гроші. Вже за хвилину на порозі будинку стояла невідома жінка, якій господиня передала 80 тисяч гривень. Однак та зазначила, що сума надто мала, адже лікування буде проходити у Києві. Тож господар будинку дав іще 30 тисяч гривень та 450 євро.
Через півгодини подружжя запідозрило недобре та зателефонували до дочки, яка запевнила, що із їх онуком все гаразд.
Поліцейські за обома фактами шахрайства розпочали досудове розслідування та встановлюють осіб, причетних до злочинів.
Правоохоронці застерігають громадян не вчиняти поспіхом будь-яких дій, пов’язаних із грошовими операціями. Перш за все обдзвоніть рідних, аби впевнитися, що із ними усе добре. Проведіть бесіду із особами похилого віку, аби вони не довіряли незнайомцям та не потрапляли на гачок шахраїв.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |