Відповідні проєкти просуває очільник Рівненської області Віталій Коваль. Він обговорював їх з президентом Володимиром Зеленським під час його візиту в область у вересні минулого року.Про це повідомляє From.ua.
Зокрема, Коваль, посилаючись на свій досвід підприємництва в аграрній, транспортній та будівельній галузях, висловив думку, що краще починати будувати нові підприємства з нуля. Замість того, щоб намагатися реанімувати радянські малоефективні підприємства на Сході країни, які знаходяться під постійною загрозою удару з боку Росії.
За його словами, на даний момент, масштабні інвестиційні проєкти реалізовуються в західній частині країни. Адже це і до європейських ринків ближче, і робочої сили більше, а бюрократії на місцях значно менше. Цей тренд, очевидно, збережеться надовго. Тим більше, що в разі можливих повномасштабних політичних змін в Білорусі, як вважає голова ОДА, буде реанімовано ідею Балто-Чорноморського співробітництва країн Центральної Європи.
В такому випадку роль Рівного, як економічного і логістичного центру очевидно зростає, зауважив він. Місто опиняється на перетині транспортних магістралей як з заходу на схід, так і з півночі на південь. Це «ідеальне місце для великого виробничого кластера і промислового центру», з надлишком атомної енергії і площами, які пустують, де можна будувати нові енергоємні виробництва.
Київ хоч і залишається політичним центром країни, проте втрачає свій промисловий потенціал. Його заводи закриваються, забудовуються, переїжджають в інші міста. Рівне цілком могло б прийняти найбільш високотехнологічну їх частину у себе, – зазначили журналісти.
«Є підстави вважати, що питання про нову економічну трансформацію узгоджуються зараз з країнами-сусідами України та з іншими великими державами ЄС і незабаром почнуть реалізовуватися. Щоб не вийшов фальстарт, про них поки що не заявляють прямо. Проте, низка стратегічних інститутів НАНУ вже працює над питаннями перетворення Рівного у місто-лідера Північно – Західного регіону. Треба думати, що і команда Віталія Коваля не втратить такий унікальний шанс, який дістався обласному центру», – йдеться в матеріалі.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |