Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1036 від 08.10.2021p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Січень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Лютий 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29

Новини Рівне
QRcode

#Ракурс незвичайного

Що насправді означають емблеми відомих автомобільних компаній

Що насправді означають емблеми відомих автомобільних компаній

За кожною автомобільною емблемою стоїть історія довжиною в кілька десятків років. А в деяких випадках ще й прихований сенс, що пояснює походження компанії-виробника. Що насправді означають емблеми світових автомобільних компаній і які маловідомі факти пов’язані з їх дизайном.

Alfa Romeo

Однією з найбільш загадкових емблем є знак автовиробника з Італії Alfa Romeo. Компанія була заснована в 1910 році Олександром Дарраком. Саме він став автором абревіатури A. L. F. A (Anonima Lombarda Fabbrica di Automobili – «Ломбардська фабрика по випуску автомобілів»).

Через 5 років підприємство було придбано Нікола Ромео, який додав власне прізвище до назви, а також створив емблему. Червоний хрест означає прапор Мілана, з нагадуванням про подвиг, здійснений лицарем Джованні, який встановив хрест на брамах Єрусалиму. Змія, що поїдає людину, була гербом однієї багатої родини Вісконті, та позначала спокусника Адама і Єви. Їх вплив і капітали сприяли досить швидкому розвитку компанії.

Ferrari

Створення бренду Ferrari має незвичайну історію. Енцо Феррарі, на той момент був інженером та працював на Alfa Romeo, що отримав підтримку від уряду Італії, результатом чого стало створення спортивного підрозділу Scuderia Ferrari. Але створення емблеми було дещо раніше самої марки. Це сталося на змаганнях у 1923 році, він познайомився з графом Енріко Баракка, який став його другом.

Ідея зображення належить його дружині, графині Паоліні Баракка, як символ, який приносить удачу. Кінь чорного кольору був знаком її сина, льотчика – аса Першої світової війни, який загинув під час повітряного бою. Саме в його пам’ять молодий інженер і зробив коня, що встав на диби, емблемою автомобіля, і саме він насправді приніс йому успіх.

Lamborghini

Початком історії компанії з випуску спортивних автомобілів Lamborghini було виникнення конфлікту між Енцо Феррарі і Ферручо Ламборгіні, що виробляв сільськогосподарську техніку. Він прибув у штаб-квартиру компанії, з вимогою про зміну конструкції зчеплення, з тієї причини, що воно постійно ламалося. Енцо відмовився, побажавши клієнту займатися будівництвом тракторів, а не навчати їх як правильно конструювати спорткари.

Ламборгіні це образило, після чого він повернувся до себе на завод і відремонтував зчеплення самостійно, так, що він став пересуватися набагато краще. Незабаром він організував підрозділ з виробництва швидкісних авто. З тієї причини, що сільськогосподарська тематика раніше була пріоритетом, то на емблему компанії було поміщено зображення бика. Назви моделей – Diablo, Murcielago, Gallardo і інші були названі на честь кращих племінних биків.

Maserati

Емблема автовиробника Maserati також досить примітна. Це тризуб Нептуна, який розташований у місті Болонья. Творці моделі, брати Мазераті, прийняли рішення про увічнення пам’яті міста, в якому вони народилися, а за основу вирішили взяти саме цей символ.

Skoda

Найзагадковішою емблемою був визнаний знак компанії Skoda. Перша поява емблеми з стрілою з крилами відбулася в 1926 році. У той час компанія ще не була автовиробником, і працювала виключно на військову промисловість. Багато намагалися здогадатися, що ж означає ця стріла. Але, за твердженням Т. Маглича, колишнього в той час комерційного директора компанії, на емблемі зображена голова індіанця. Причиною стало враження, яке в нього склалося після відвідування індіанської резервації. І після цього візиту він вирішив відобразити це зображення на емблемі компанії.

08.10.2021


Переглядів: 1586

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 27.01.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (27167)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24223)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (21665)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (21107)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (20996)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (20827)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (20762)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (20531)
• Живи до ста! [965] (20506)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (20147)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20143)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (19786)
• Допомога під час карантину [967] (17176)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (16622)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16494)
• Бюджет і ми… [965] (16180)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16139)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (15921)

ТОП-15 свіжого номера:

• Перший ювілей пастора з Рівного (774)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (588)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (127)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (89)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"