Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №464 від 02.09.2010p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Навчальний рік

Освітянам надали кредит

Освітянам надали кредит

Міська влада Рівного взяла державний кредит у 10 мільйонів гривень для виплати зарплат вчителям та на оплату енергоносіїв у закладах освіти.

- Завдяки цьому ми погасили заборгованість і як мінімум до кінця року жодних проблем із виплатою зарплати вчителям не буде, - розповів міський голова Володимир ХОМКО. - Незважаючи на складнощі з бюджетом - дефіцит склав 30 мільйонів гривень, ми все одно допомагатимемо закладам освіти. І перше, на що буде спрямована значна сума коштів - добудова школи №14. Крім цього ми виділили майданчик у мікрорайоні Ювілейний під будівництво жилого будинку на 50 квартир для вчителів.

Нові акції при давніх традиціях

Традиційна серпнева вчительська конференція пройшла досить оригінально: цього разу вшанування вчителів провели на Боярці, біля школи №27. І це ще далеко не всі несподіванки: вперше методом анкетування учнів старших класів визначали найавторитетнішого директора (у цьому конкурсі переміг директор школи №15), вперше використали червону “доріжку пошани”, по якій вчителі проходили для отримання відзнак, вперше директори усіх шкіл разом заспівали шкільний гімн.

Найкращою школою за результатами роботи у минулому навчальному році оголосили ЗОШ №27, найкращим закладом так званого “нового типу” - Рівненську гуманітарну гімназію. Найпершим у рейтингу дошкільних закладів став дитячий садок №12, а кращим позашкільним закладом - Палац дітей та молоді.

Головне - безпека дітей

За словами начальника міського управління освіти Віталія НОВАКА, у всіх школах та дитячих садках Рівного вже встановили “тривожні” кнопки. Вони слугуватимуть інструментом екстреного виклику служб порятунку і правоохоронних органів. Це доволі ефективна практика, адже для телефонного виклику не завжди може вистачити часу, а “тривожна” кнопка активізується одним лише натиском пальця. Це значно підвищить рівень безпеки всіх учасників освітнього процесу. До речі, Віталій Георгійович підтвердив чутки про те, що 31 серпня він вийшов на пенсію. Хто посяде це почесне та відповідальне крісло допоки невідомо.

02.09.2010Дмитро ГУБАНОВРівне-Ракурс №10 від 02.09.2010p. 
На головну сторінку