Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №486 від 03.02.2011p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Реакція на публікацію

Обговорення пенсійної реформи: приватний погляд

Обговорення пенсійної реформи: приватний погляд

Опублікований матеріал “Пенсійна реформа для чайників” викликав зацікавлення читачів, які почали надсилати нам своє бачення впровадження цього незворотного для України процесу. Друкуємо один з них.

Теза 1. Заплановане вимирання старшого населення (пенсіонерів) має проходити при зростанні заробітної плати в державі у 2 рази, тобто на 100%.

Теза 2. Зростання заробітної плати у 2 рази (на 100 відсотків) в корумпованій державі означає не підвищення купівельної спроможності населення на 100%, а 100 відсоткову інфляцію.

Теза 3. При олігархічному режимі незрівнянно великі пенсії повинні мати лише державні службовці, які знаходяться на службі олігархів, їхні батьки та родичі.

Теза 4. Держава може мати форму правління “народної демократії” лише в тому випадку, коли співвідношення найбільшої заробітної плати до найменшої становить 4:1, або 5:1. Такою ж має бути співвідношення пенсій.

Теза 5. Тест на визнання цивілізованої держави.

Книга “Как рассчитать свою пенсию”. Сторінка 12 - “Перерахунок пенсії по віку жінці за матеріалами пенсійної справи”.

Розмір пенсії до перерахунку: 150,00 грн.

Розмір пенсії після перерахунку: 156,30 грн.

Чи може бути такий перерахунок пенсії в цивілізованій державі?

Жінка, інженер технолог, яка мала безперервний стаж 27 років, вищу освіту, вийшла на пенсію у 2004 році - заробила пенсію за віком аж 102 гривні 82 копійки. Чи може така держава називатися цивілізованою ?

Теза 6. Беручи до уваги, що в 2006 році за матеріалами Пенсійного фонду України, середня заробітна плата складала 928,81 гривень, а в 2010 - більше 2000 гривень, тобто заробітна плата зросла в 2 рази (на 100 відсотків), всі пенсіонери, які вийшли на пенсію до 2008 року залишаються без засобів для існування. Адже їм у два рази пенсія не підвищилась, а залишилася на рівні 2006 року. При цьому комунальні послуги звичайної двокімнатної квартири зросли до 600 гривень на місяць. А це все закладено в так званій пенсійній реформі, націленій на спрямоване вимирання пенсіонерів.

Теза 7. При комуністичному режимі західні радіостанції дуже жваво обговорювали порушення прав і свобод людини в колишньому Радянському Союзі.

Але в наш час, коли порушуються економічні і соціальні права мільйонів людей, Захід не стає на бік вимираючого народу. Вони чудово співпрацюють з такою державою, адже їм на руку вимирання нації і збільшення життєвого простору. І що не вдалося Гітлеру, те довершать національні олігархи.

Теза 8. У подальшому нам необхідно буде вивести і оприлюднити математичний закон геноциду цілого народу існуючим і минулими режимами.

Теза 9. Ні олігархи, ні їх прислуга - державні службовці самого високого рангу, не повинні розробляти і проводити пенсійну реформу. Адже їх пенсійна реформа буде задовольняти лише їх особисто і ті клани, які вони представляють.

Теза 10. Пенсійну реформу повинні розробляти і впроваджувати незалежні наукові експерти з народу, які не мають великого майнового цензу.

Кожен громадянин країни повинен дати свої зауваження і вони повинні бути враховані. При цьому, науковим експертам і кожному громадянину повинна бути представлена абсолютно повна інформація по всім економічним і соціальним показникам, які мають місце в даній державі, а також вичерпна відповідь на всі їх запитання і зауваження.

Теза 11. У новому Пенсійному Законі повинно бути вказано:

“Пенсії перераховуються щорічно за формулою: пенсія за даний рік дорівнює середній заробітній платі за попередній рік, помноженій на коефіцієнт зарплати по даній пенсійній справі”, тобто ПН=СЗП*КЗП”.

У такому випадку повністю знімається питання про заплановане вимирання пенсіонерів. І навіть по тим пенсійним справам, де були встановлені мінімальні пенсії, також має бути застосована ця формула врахування інфляції в корумпованій державі.

А коефіцієнт заробітної плати, при необхідності, встановлюється шляхом ділення пенсії за минулий рік по даній пенсійній справі на середню заробітну плату попереднього року, тобто КЗП=ПН/СЗП. І це також повинно бути вказано в новому Пенсійному Законі. Не можна за рахунок народу розкрадати державу. І якщо економічне становище держави погіршується за рахунок неефективного управління і розкрадання народного бюджету, то регулювання цієї проблеми буде не за рахунок трудового народу.

Теза 12. При затвердженні і оприлюдненні нового Пенсійного Закону за не корумпованою науковою елітою країни залишиться останнє слово - потрібно чи ні написати математичний закон нового геноциду народу. Адже засоби Інтернету дають можливість за хвилину показати цей закон на весь світ.

03.02.2011Руслан ЛІТНАРОВИЧРівне-Ракурс №10 від 03.02.2011p. 
На головну сторінку