Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №499 від 05.05.2011p.
23429

#Футзал

Не дотиснули

МФК “Кардинал-Рівне” виїзними матчами проти львівського “ТВД” розпочав боротьбу за 5-8 місця у вищій футзальній лізі. Цими вихідними рівняни в серії до двох перемог поступилися супернику з рахунком 6:7.

“ТВД” - “Кардинал-Рівне” - 7:6 (2:2).

Львів: Колток - Вахула, Кордоба, Шурак, Денис - Маржановський, Ткачук, Кузь, Хавер - Саківський, Кіндій.

Рівне: Пітуля (Дєнюжкін, 34) - Маринюк, Піддубний, Тригубець, Паршиков - Танський, Волянюк, Чеботарьов, Когут - Сондак, Басіч.

Голи: Кузь (3, 29), Ткачук (19, 40), Кордоба (31), Денис (33), Кіндій (34) - Волянюк (5), Чеботарьов (6, 26), Танський (21), Паршиков (39),Тригубець (40).

Відкрили рахунок господарі. Це Андрій Ткачук пробив, а Тарас Кузь підправив м’яч і той залетів у сітку. Але пройшло лише три хвилини і рівняни вже були попереду. Волянюк скористався пасом Чеботарьова, втік один на один із кіпером і впевнено пробив повз нього. А згодом відзначився Олег Чеботарьов, який з другої спроби пробив Колтка. Далі була безгольова десятихвилинка, фінішем якої став гол все того ж Ткачука. Після удару Кузя м’яч зрикошетив і прилетів прямо на ногу автору першого голу, який з двох метрів вразив порожній кут - 2:2.

Після перерви Віталій Танський змістився із лівого флангу в центр і пробив - 2:3. Ще через 5 хвилин Волянюк віддав на Чеботарьова, а останній забив - 2:4. Утім надалі підопічні Юрія Баховського, немов сказилися та почали пропускати голи у свої ворота. З 31-ї по 34-ту хвилину львівяни забили три сухих м’ячі й вийшли вперед - 5:4. Гостям нічого не залишалось, як йти у ва-банк, Дєнюжкін змінив Пітулю і почав підключатись до атак. І одна атака виявилась результативною, це Паршиков замкнув дальню штангу. Гості могли й зробити нічию, але їм не щастило, а от Ткачук скористався черговим ударом по порожніх воротах - 7:5. Гол Тригубця за кілька секунд до сирени вже нічого не змінив. Тож “ТВД” повів у серії до двох перемог із рахунком 1:0. Друга гра протистояння відбудеться в Рівному 7 травня о 13.00 у приміщенні ДЮСШ № 4.