Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №233 від 30.03.2006p.
23429

#Калейдоскоп

Рівненські плавці - кращі!

У Польщі відбулася матчева зустріч із плавання збірних команд Польщі, України та Чехії. У ній змагалися і рівненські спортсмени.

Зокрема, майстер спорту України міжнародного класу, студент Міжнародного економіко-гуманітарного університету Дмитро Назаренко став переможцем на дистанції 400 метрів комплексним плаванням та срібним призером на дистанції 200 метрів комплексним плаванням, а студентка Рівненського державного гуманітарного університету, майстер спорту України Анна Хлістунова виборола бронзову нагороду на дистанції 400 метрів у цьому ж виді плавання. Ці спортсмени є вихованцями обласної школи вищої спортивної майстерності, тренери – Сергій Бондар та Світлана Волошина.

Наші в грі з ГО

Нещодавно в Санкт-Петербурзі відбувся чемпіонат Європи з гри ГО серед юніорів та дітей віком до 12 років.

Серед юніорів (66 спортсменів з 14 країн) студент Національного університету водного господарства і природокористування Костянтин Лопатюк переміг у 4 партіях та виборов право брати участь у чемпіонаті світу в складі збірної Європи, що відбудеться в серпні цього року в Китаї. У віковій групі до 12 років Юрій Михалюк посів 8 місце. Спортсмени є учнями школи інтелектуальних ігор Палацу дітей та молоді міста Рівне, керівник школи – Віктор Шевчук.