Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №521 від 06.10.2011p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Дитячі ігри

Невдале наслідування

Правоохоронці області неодноразово організовували “Дні відкритих дверей” з проведенням екскурсій до підрозділів УМВС у Рівненській області та музею міліції Рівненщини. І часто чули від дітлахів про бажання поповнити лави правоохоронних органів, коли ті виростуть.

Але поки працювати в міліції ще рано, троє малолітніх мешканців одного з районних центрів вирішили “набратися досвіду” та втілити в життя мрію стати даішником.

Граючись на вулиці, хлопці побачили, що на велосипеді до них наближається 10-річний Іван. Взявши в руки палиці, почали зупиняти велосипедиста уявним жезлом.

Іван зупинятися не хотів, але оскільки на засобі пересування в нього не було катафотів та номерних знаків, а на голові шолома, “правоохоронці” не хотіли його пропускати. Зупинивши “порушника”, висловили претензії та попередили, що наступного разу застосують до нього покарання у вигляді штрафу. Між хлопцями зав’язався конфлікт, який закінчився зверненням одного з них до травмпункту з синцями та забоями.

- Звісно, приємно, що імідж працівників міліції зростає, і діти у своїх іграх імітують роботу правоохоронця, - коментує начальник ВКМСД УМВС Олексій ЛОЗЯН. - Але цього разу ігри дітей закінчилися для їхніх батьків покаранням у вигляді притягнення до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

06.10.2011Любов РОМАНЮКРівне-Ракурс №10 від 06.10.2011p. 
На головну сторінку