Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №523 від 20.10.2011p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс подій

Президент нарвався на “Україну проти Януковича!”

Настав переломний час для країни. Останні події в Україні в чергове поставили її перед глобальним вибором: куди далі? Варіантів лише два: європейська демократія або однопартійна диктатура. І в ХХ столітті за поганими прикладами ходити далеко не треба, варто лише поглянути на сусідню Білорусь.

До цього йшли від самої “інтронізації” Януковича. Він запустив руку до державного бюджету, на сотні мільйонів гривень збільшивши фінансування власного комфорту. У країні почалося масштабне будівництво і ремонт. Тільки не соціального житла, шкіл та лікарень, а державних дач і резиденцій.

Сьогодні один день перебування Януковича на посаді президента обходиться державі приблизно в 170 тисяч доларів. Районній лікарні цих грошей вистачило б на цілий рік.

Наступним кроком Януковича-президента став наступ на малий та середній бізнес. Половина підприємців закрили бізнес, інша половина - пішла в “тінь”.

І так - із кожною “реформою” цієї влади. Внаслідок судової реформи Януковича беззаконня в судах стало нормою. Внаслідок реформи пенсійної системи жінок змусили працювати на 5 років довше, а пенсії ніхто не підняв.

Громадську думку несподівано сколихнула смілива заява Арсенія Яценюка. “Фронт Змін” оголосив про початок Всеукраїнської акції “Україна проти Януковича!”. Одразу на головних вулицях і майданах міст постали намети “Фронту Змін”: тут збирають підписи під зверненням до президента Януковича, що закінчується словами “Я голосую ПРОТИ вас!”. Акція стартувала так стрімко, що регіональним осередкам спершу навіть бракувало листівок для збору підписів.

Лідер “Фронту Змін” закликав усі опозиційні сили приєднатися до акції. “Це наше спільне завдання - підняти дух і віру людей, - зауважив він. - Наше завдання - сказати людям, що не все ще втрачено й у наших руках змінити долю нашої країни, змінити цю владу”.

До ініціативи Яценюка охоче приєднується небайдужа молодь, адже акція швидко поширилася Інтернетом. Листівку “Україна проти Януковича!” можна роздрукувати із сайту “Фронту Змін” і, поставивши підпис, надіслати звичайною чи електронною поштою на вказану адресу.

Лідер “Фронту Змін” Арсеній Яценюк першим поставив свій підпис на листівці “Україна проти Януковича!”, в якій насправді виписано завдання опозиції на майбутнє. Повернути людям роботу. Відновити ліквідовані школи й лікарні. Змінити закон про пенсії. Побудувати країну, в якій люди не боялись би влади, а навпаки - влада боялася людей.

Усі зібрані підписи Яценюк обіцяє передати в Адміністрацію Януковича. Нехай президент побачить справжнє ставлення до нього народу України.

20.10.2011Рівне-Ракурс №10 від 20.10.2011p. 
На головну сторінку