Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №523 від 20.10.2011p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс добрих порад

ВСЕ ПРО СЕРІАЛИ

що ви хотіли дізнатись, але соромилися запитати

“Як і детективи, серіали люблять усі. Просто дехто соромиться у цьому зізнатися” (Афоризм невідомого). Дорогі шановні друзі! “Рівне - Ракурс” презентує нову рубрику, присвячену найрізноманітнішим серіалам - і “старим добрим”, і сучасним найрізноманітніших жанрів - від ситкомів (ситуативних комедій) до фільмів жахів. Свої запитання Ви можете задати ведучому рубрики Олесю Поліщуку за електронною адресою: aieks_p30@mail.ru, або надіславши смс на номер мобільного: 096-964-61-21.

ФЕДІР ДОБРОНРАВОВ ЗАВДЯКИ ГУМОРУ “витягнув” хімію у школі

- Прошу, розкажіть про цього кумедного актора, що знімався у ролі діда Івана у “Сватах”, а також у “Кадетстві” як батько Перепєчка, - просить Микола Антонович із Рівного.

“Кумедного актора” звати Федір Добронравов. У вересні він відзначив своє 50-річчя. Добронравов також знімався у скетч-шоу (це невизначена кількість комедійних сценок або “скетчів”, як правило, від однієї до десяти хвилин кожен) “6 кадрів” - навіть у ролі самого Йосифа Сталіна, у фільмах “Кремлівські курсанти”, “Таємниці палацівських переворотів”, “Золотий тілець”, “Ліквідація”, “Все включено”. Одружений вже 30 років і має двох синів, також зірок фільмів та серіалів - Віктора та Івана. Цікаво, що другий син також знімався у “Кадетстві”, у ролі суворовця Андрія Левакова, який пізніше пішов із училища. Іван вмудрився навіть зіграти у “Сватах - 4” міліціонера, який затримує діда Івана - зіграного рідним батьком. Очевидно, почуття гумору в Добронравових у генах!

У школі Федя був душею компанії, іноді йому за це перепадало. “У мене був конфлікт із вчителькою хімії, - згадує актор. - Не встигну я зайти в клас, а вона одразу каже: “Добронравов - двійка!”. Я завжди у відповідь посміхався, і якось вона запитала, чому я завжди такий веселий. Чесно зізнався, що мрію стати клоуном, вона посміхнулася, і відтоді намагалися витягнути мене на трійку”.

Треба сказати, що успіх не дався Федору Добронрарову так легко. Певні вправи у цирку, потім армія, одруження, поява первістка, який завадив йому повернутися в цирк. Працював слюсарем-збірником, пристойно заробляв, доки дружина Ірина не порадила йому все ж пробиватися у актори. Дивовижно, але кілька спроб вступити в Московський театральний інститут були невдалими. Хтось із старших порадив йому вступати в інститут мистецтв Воронежа, і справді вийшло з першого разу. Навчався заочно, працював двірником. У 1989 році дружина народила йому другого сина, і порадила попроситися у театр Костянтина Райкіна “Сатирикон”. Федір знову прислухався до дружини, яка за професією вихователь. Він працював у Театрі сатири 10 років, і 15 років підряд озвучував усе, що рухається у гумористичній телепрограмі “Сам собі режисер”. Лише після того актора помітили й запросили у фільми, які ми всі знаємо. Зараз Добронравов знімається у 5 сезоні “Сватів”, які повинні побачити світ у листопаді-грудні.

20.10.2011Рівне-Ракурс №10 від 20.10.2011p. 
На головну сторінку