Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №237 від 27.04.2006p.
23429

#Що новенького?

Рівняни на полях Бенілюксу

Рівненська регбійна команда »Юніор» повернулася з міжнародного турніру, що проходив у Голландії.

На смарагдових полях міста Хільверсум рівняни змагалися з клубами Англії, Уельсу, та господарями турніру голландцями.

Педагог-організатор підліткового клубу »Юніор» Анатолій Стадников позитивно оцінив виступ наших регбістів, хоча вони й поступилися англійцям (0:17 і 0:28), та валійцям (5:17), адже команди цих країн завжди високо котуються на міжнародній арені. “Такі змагання необхідні для підготовки команди до чемпіонату, який стартує у травні» - пояснив пан Анатолій.

З Києва привезли бронзу

Третє призове місце посіла жіноча команда рівненської районної ДЮСШ »Колос» на відкритій першості міста Києва з софтболу.

Поступилися рівнянки лише другій та п’ятій командам чемпіонату України (з Києва та Кіровограда відповідно).

Кращим пітчером турніру стала вихованка ДЮСШ »Колос» Тетяна Бондар.

26-27 квітня на стадіоні »Хімік» у Рівному призерки змагань планують провести відкриту першість ДЮСШ з софтболу. Цей турнір стане черговим етапом підготовки команди до четвертих спортивних ігор молоді України, що відбудеться у травні на Луганщині.

Програли у Долині

Рівненський “Верес» у двадцятому турі чемпіонату України серед команд другої ліги поступився в гостях “Нафтовику» з “Долини» 0:1.

Незважаючи на поразку рівняни продовжують боротьбу за місце у верхній частині турнірної таблиці. У наступній грі, 27 квітня, “Верес» на своєму полі прийматиме команду “Житичі» з Житомира.