Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №553 від 23.05.2012p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Прикрий випадок

Одним картопля, іншим – гроші

Випадки, пов’язані з виманюванням, викраденням грошей, золотих прикрас у громадян нині непоодинокі. Особливо під вплив шахраїв та крадіїв потрапляють особи похилого віку. Так трапилося і з жителями хутора Підгало Березнівського району. Ввійшовши у довіру, особи ромської національності проникли в будинок пенсіонерів і викрали всі заощадження, які ті збирали, як то кажуть, копійка до копійки.

Зловмисники під’їхали на автомобілі до подвір’я 59-річного чоловіка та його старенької матері. Сказали, що хочуть придбати в господаря картоплі, ціну вигадали серйозну - щоб той не відмовився. Набравши овочів, зловмисники розрахувалися з чоловіком двохсотгривневою купюрою. Натомість господар виніс їм з будинку решту - 40 гривень. У цей час нахаби і запримітили, де сховані заощадження. Ввійшовши в довіру до пенсіонера, попросили, щоб той ще набрав картоплі. І коли господар наповнював відра в сараї, через відчинене вікно проникли в будинок і з шафи викрали гроші у сумі вісім тисяч гривень та зникли на авто світлого кольору. На цей час в будинку перебувала мати господаря. Та оскільки вона майже нічого не бачить та погано чує, то не змогла вчасно забити на сполох та хоча б якось завадити скоїти злочин.

Коли господар зрозумів, що його обікрали - зателефонував до родичів, а ті, у свою чергу, викликали правоохоронців.

Працівники міліції з надією впіймати злочинців, які посягнули на гроші пенсіонерів, оперативно взялися до пошуків, перекривши всі виїзди з району. На даний час проводяться оперативно-розшукові заходи щодо встановлення осіб та автомобіля, на якому вони пересуваються.

- Шановні громадяни, - звертається начальник Березнівського РВ УМВС Олександр ТАРГОНІЙ, - правоохоронці застерігають вас: не будьте довірливими до незнайомих громадян, у жодному разі не впускайте до своєї оселі незнайомих осіб. Не реагуйте на їхні прохання: “щось купити-продати”, “розміняти гроші”, “переповити дитину”, “напитися води”, “зняти порчу”, “поворожити” тощо. Працівники органів внутрішніх справ вживають всі необхідні заходи, щоб запобігти випадкам шахрайства та розкрити вже скоєні злочини. Але без вашої допомоги, яка полягає у дотриманні елементарних правил безпеки, робота правоохоронців значно ускладнюється. Завжди будьте розумнішими за злочинців. Не дозволяйте втягнути себе в оману. Якщо ж ви все-таки стали об’єктом злочинних зазіхань або були свідком такого злочину, негайно телефонуйте за номером “102”.

23.05.2012Рівне-Ракурс №10 від 23.05.2012p. 
На головну сторінку