Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №238 від 04.05.2006p.
23429

#Дочекалися перемог

»Пульсар» вирвався з прірви

Дві перемоги поспіль, що їх здобув минулого тижня “Пульсар”, суттєво виправили майже безнадійне становище рівнян у турнірній таблиці. Нагадаємо, що до звітних перемог над СК “Маріуполь” та “Політехніком” із Харкова у рамках плей-офф, за увесь регулярний чемпіонат “помаранчеві” виграли лише тричі. Сподіваємось, такий чудовий початок матиме гідне продовження.

“Пульсар” - СК “Маріуполь” 82:80

27 квітня, СК ДЮСШ-4.

Судді: Пономаренко, Ісаченко (Київ), Каплун (Хмельницький).

“Пульсар”: Рихлюк - 21; Ковалевський - 5; Дубнюк - 20; Шемосюк - 16; Артимович - 9; Река - 4; Баяндін - 7.

“Маріуполь”: Лохманчук - 13; Подорваний - 22; Івшин - 12; Гаврилюк - 2; Локтіонов - 2; Подтикан - 17; Забирченко - 9; Бабкін - 3.

Такої напруженої боротьби рівненський уболівальник не бачив давно. Майже детективний сюжет гри зберігав її інтригу до самого фінального свистка.

У дебюті зустрічі обидві команди йшли “нога в ногу”. Лише наприкінці першої чверті у рахунку трохи відірвалися гості, чим вони повинні завдячувати прекрасній грі свого лідера - Євгенія Подорваного. У наступних двох десятихвилинках безперечно кращими на майданчику були господарі. Особливо слід відзначити третю чверть, яка стала вирішальною у грі. Влучні триочкові кидки Рихлюка та Дубнюка, як і впевнена гра всієї команди принесли свої результати. Рахунок змінився на користь рівнян - 64:57.

На початку заключної частини матчу ігрова ініціатива знову перейшла до рук баскетболістів “Маріуполя”, які вже вкотре вийшли вперед. Проте, рівняни того вечора заслужили на перемогу, і вони її здобули. Необхідну перевагу у рахунку “Пульсару” оформили Шемосюк та Артимович - 82:80.

А вже за два дні на рівнян чекало ще одне випробування - харківський “Політехнік”. Проте, і у цій зустрічі “помаранчеві” виявилися сильнішими.

“Пульсар” - “Політехнік” 90:78

29 квітня, СК ДЮСШ-4.

Судді: Ісаченко, Калугін (Київ), Каплун (Хмельницький).

“Пульсар”: Ковалевський - 13; Скиданов - 10; Шемосюк - 10; Рихлюк - 10; Дубнюк - 14; Артемович - 13; Баяндін - 16; Река - 4.

“Політехнік”: Цимбал - 22; Арабаджи - 26; Мальцев - 7; Кривцов - 5; Коровяков - 9; Глєбов - 7; Печерський - 2.

“Пульсар” з перших секунд поєдинку захопив ініціативу і диктував суперникам свої умови гри до фінального свистка. Гості, найактивнішим серед яких був Тимур Арабаджи, намагалися протиставити щось натиску господарів майданчика лише впродовж першого періоду. Рахунок - 17:13 на користь рівнян.

У другій чверті Арабаджи, набравши п’ять очок, знову скоротив відставання у рахунку, та “пульсарівці” Дубнюк і Ковалевський швидко розставили все по місцях. Перед великою перервою перевага господарів зросла - 36:31.

У третій чверті “помаранчеві” остаточ-

но додавили суперника. За підсумками гри одразу сім баскетболістів “Пульсара” набрали по десять і більше очок, здобувши таким чином другу поспіль перемогу - 90:78.

Наступну домашню гру у рамках плей-офф рівняни зіграють четвертого травня проти “Львівської Політехніки”.