Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №570 від 27.09.2012p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Актуально

Микола Томенко: “Парламентські вибори - це лише початок змін”

Микола Томенко: “Парламентські вибори - це лише початок змін”

Ні слова про політику та ні краплини агітації, а лише розмови про мистецтво, письменників та проблеми сьогодення. Саме так пройшла зустріч заступника голови Верховної Ради України, одного із лідерів Об’єднаної опозиції ВО “Батьківщина” Миколи ТОМЕНКА із студентами Національного університету “Острозька академія”. У рамках зустрічі депутат прочитав лекцію для студентів, наскільки важливо шанувати українську історію та особистостей, які її формували.

“Я мислю категоріями громадських та просвітницьких проектів, вважаю за потрібне формувати позитивний імідж України в межах країни і за кордоном, як своєрідний захист від знищення наших традицій. Тому найкраща боротьба з “ русским миром” - це пропагування і застереження українського світу. Нам необхідно звертати увагу на історичні принципи, цінності та традиції, які характерні для української нації та для періоду боротьби за українську державність”, - наголошує Микола Томенко.

Студенти мали можливість задати Миколі Томенку питання, які стосувалися як безпосередньо тематики зустрічі, так і різних соціальних та громадських проблем. Зокрема, молодь зацікавило питання про мовний закон та його вплив на свідомість українців.

- Трагедія мовного законопроекту не в тому, що він підтримує російську мову, а в тому, що він провокує розкол у нашій країні, - розповідає Микола Томенко. - Бо так званий “принцип десятивідсотковості” для будь-якої адміністративної одиниці - це доктрина розвалу України, яка полягає в наступному: спочатку прийняття регіональних мов, потім подвійне громадянство, а потім федералізація України. Ось ці три кроки і нищать державу.

Протягом академічної години студенти Острозької академії дискутували з Миколою Томенком. За словами ректора університету Ігоря Пасічника, гість свого слова дотримав і на зустрічі не пролунало жодного агітаційного слова.

І лише за стінами навчального закладу Микола Томенко погодився прокоментувати журналістам політичну ситуацію в країні та передвиборчі перегони.

Один із лідерів Об’єднаної опозиції ВО “Батьківщина” Микола Томенко зазначив, що основним завданням цієї поїздки є аналіз того, які зміни варто внести у передвиборчу кампанію, як не допустити адміністративного тиску чи можливого підкупу виборців.

- Візит на Рівненщину має дві цілі, - розповідає Микола Томенко. - Перша - це парламентсько-політична, а друга - зустріч та спілкування зі студентами.

Для мене, як одного із лідерів Об’єднаної опозиції ВО “Батьківщина”, важливо подивитися, як проходить передвиборча кампанія у Рівненській області. Особливість Об’єднаної опозиції полягає в тому, що ми йдемо не лише із програмою, але й із чітким переліком законопроектів, що вже реалізовані та успішно працюють. Ми не прийдемо в парламент і не скажемо: “Що нам робити?”. Адже вже маємо чіткий план дій та проектів, які лише чекають на свою реалізацію. Наша команда, прийшовши до парламенту, має два чітких плани. Перший, так званий чорний план, полягає в тому, щоб скасувати антинародні законопроекти, йдеться про законопроекти про регіональні мови, підвищення пенсійного віку, знищення малого і середнього бізнесу. Маючи парламентську більшість, ми чітко розуміємо, що можемо зупинити політичне переслідування Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. А от білий список - це близько 200 законопроектів, які потрібно ухвалити, аби у державі знову розвивалася освіта, медицина, захищалися права людини та відтворювалися українські традиції. Об’єднана опозиція ВО “Батьківщина” - це цілісна команда, яка готова працювати у парламенті. Якщо ж говорити про Рівненщину, то для мене важливо, щоб всі п’ять кандидатів провели хорошу передвиборчу кампанію і пройшли до Верховної Ради.

Наша політична сила поставила перед собою завдання - суттєво омолодити команду, оскільки тільки прихід молодих людей дозволить впевнено почуватися і в парламенті, і загалом у країні.

27.09.2012Юлія ГОЛИКРівне-Ракурс №10 від 27.09.2012p. 
На головну сторінку