Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №570 від 27.09.2012p.
23429

#Коротко

Бейсбольний клуб “Рівненські орли” вдало стартував в одній восьмій Кубка України. Цими вихідними рівняни приймали команду “Кабани” із Полтави. Обидві гри проходили за явної переваги “Орлів”. Команда здобула дві впевнених перемоги: 15:0 та 16:1. Шостого жовтня рівняни у рамках однієї четвертої Кубка України прийматимуть команду Сімферопольського економічного університету, яка завершила цьогорічний чемпіонат України на другому місці, в той час, як “Рівненські орли” взагалі не виступали в чемпіонаті.

* * *

Вихованці обласної спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву міста Рівне та тренера Вадима Скиданова посіли третє місце на Міжнародному турнірі з баскетболу. Змагання проходили у Львові серед юнаків та дівчат 13-14 років. У турнірі брали участь команди зі Словаччини, Польщі та України.

* * *

На тридцять четвертому світовому форумі з рукоборства, який завершився у Бразилії, четвертокурсник факультету менеджменту НУВГП, вихованець Заслуженого тренера України Олександра Комаревича - Олег Жох, виборов перше місце у ваговій категорії до сімдесяти кілограмів у боротьбі на ліву руку.