За словами організаторів, квитки на бал студенти розкуповують блискавично, і вже згодом починають ретельно готуватися до нього. Наприклад, беруть майстер-класи з вальсу у Василя Гончарука, який є художнім керівником танцювального колективу “Реверс” при університеті. Відвідувачами балу стають також і випускники академії, які щоразу з нетерпінням на нього чекають.
Для того, щоб пари вільно почувалися, та всі мали можливість танцювати на паркеті, при вході до зали організатори роздавали різнокольорові стрічки, якими дівчата прикрашали зап’ястки рук, і танцювали відповідно до оголошеного кольору.
На жаль, цьогоріч бал через карантин не змогли відвідати вихованці Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, як це було торік. Тоді стрункі кавалери у військовій формі супроводжували панянок, та усі, без винятку, майстерно вальсували, адже беруть уроки хореографії у вільний від навчання час. Але і цього лютневого вечора дамам не бракувало уваги від кавалерів.
Святковий вечір урізноманітнили танцювальний колектив “Реверс” та вокальні номери учасників, викликаючи щирі посмішки та оплески.
За парами уважно спостерігали організатори, і наприкінці вечора були оголошені три найкращі пари, які отримали солодкі подарунки та квіти.
Проведення подібних дійств в Україні започаткували саме в Острозькій академії. Вперше Віденський бал у цьому навчальному закладі відбувся 1997 року. Є сподівання, що ця традиція продовжиться і надалі, адже бал є невід’ємною складовою святкування тижня факультету романо-германських мов Острозької академії.