Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №592 від 28.02.2013p.
23429

#Баскетбол

Без Іллі Шемосюка виграли лише одну гру

23-24 лютого. БК “Харцизьк” (Харцизьк) - “Торнадо” (Одеса) - 96:78 і 95:71, “Кіровоград” - “Тернопіль-ТНЕУ” - 110:89 і 120:58, “Авантаж-Політехнік” (Харків) - БК “Волиньбаскет” (Луцьк) - 75:69 і 90:70, “Кремінь” - “Муссон” (Севастополь) - 58:93 і 53:88.

БК-93 Пульсар-ШВСМ - 91:94 (21:16, 26:26, 23:21, 21:31).

23 лютого. БК-93 “Пульсар-ШВСМ” - “Коксохім-Сталь” (Алчевськ) - 76:86 (20:21, 21:17, 16:28, 19:20).

Серед яскравих моментів матчу можна виділити результативну гру форварда нашої команди Євгена Ворніка, який повернувся до складу “Пульсара” на минулому тижні. Яскраві данки в проходах під кошик стали приємним видовищем. У підсумку Ворнік набрав 33 очки, додавши 13 підбирань та 4 блок-шоти. На жаль, цього виявилося недостатньо для перемоги над суперником у суботній грі, оскільки ніхто з пульсарівців не надав відчутної підтримки Євгену в атаці.

Початок гри був за гравцями “Коксохім-Сталі”. Проте ближче до завершення першої чверті рівнянам вдалося наздогнати суперників та вирівняти гру. За схожим сценарієм пройшла друга чверть, кінець якої був за рівнянами, які зуміли перетворити десятиочкове відставання (26:36) на перевагу в три очки (41:38).

Однак одержане лідерство швидко розчинилося протягом третьої чверті, яку рівняни провалили (16:28). Чотири реалізовані триочкові (від Павла Хайла й Бориса Березюка) та декілька вдалих проходів їхніх одноклубників відновили десятиочкову перевагу “Коксохім-Сталі”. У заключному відрізку рівняни спробували здійснити ривок та наздогнати гостей. Однак без достатньої ротації у складі зробити це було складно.

Друга зустріч із алчевською командою пройшла під диктовку рівнян, які не дозволяли гостям скоротити відставання в 7-10 очок протягом всього матчу. 23 очки Романа Новикова та 21 пункт Євгена Ворніка суттєво допомогли нашій команді взяти реванш із рахунком 70:62.

Головний тренер БК-93 “ОШВСМ-Пульсар” Михайло ПЕРЕВЕРЗІЙ: “З “Коксохім-Сталлю” не грав наш лідер Ілля Шемосюк, оскільки в попередньому турі гравці “Волиньбаскета” дуже грубо грали проти нього, нині Ілля в гіпсі. Вчора було важко перебудувати команду, Іллі не вистачає, заміни йому немає. Не вистачило нам зіграності, адже в короткий термін ми мусили перебудувати гру і примусити гравців робити те, чого раніше вони не робили. У другій грі за рахунок командного духу та того, що впоралися в захисті з лідерами “Коксохім-Сталі”, не дали закинути легкі кидки, здобули важку, гідну перемогу”.

Поки що у турнірній таблиці серед десяти колективів “Пульсар” ділить 5-7 рядок турнірної таблиці разом із “Волиньбаскетом” і “Кіровоградом”, на одне очко менше мають баскетболісти “Коксохім-Сталі”. Наступні матчі пульсарівці проведуть у Рівному. До нас завітає харківський “Авантаж - Політехнік”, який у пасиві має лише 4 поразки. Матчі відбудуться в суботу, 2 березня о 17:00 та в неділю, 3 березня о 12:00.