Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №243 від 08.06.2006p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#У пошуках спасіння

Оберігали Рівне від Антихриста

Оберігали Рівне від Антихриста

Минулого вівторка зійшлися у містичній послідовності дати на календарі - 06.06.06. Таке співпадіння магічних шісток буває лише один раз на тисячу років. Увесь світ чекав чогось надзвичайного — появи Антихриста або кінця світу. А рівняни вирішили захистити місто від різноманітної нечисті за допомогою Соборного Хресного ходу.

Число 666 згадується в Біблії як “число звіра”. Тому від магічної цифри з трьома шістками нічого доброго не чекали. Та ще й час змушував з тривогою спостерігати, адже рівно о 6 годині, 6 хвилині та 6 секунді на світ мала з’явитися нечисть під назвою Антихрист.

Протоієрей Рівненського Свято-Миколаївського собору Борис Оплаканець з цього приводу зазначив:

- У 1996 році хіба не було три шістки у даті: 06.06.96 р.? Однак, чомусь тоді не виникло такого переполоху, як зараз! Наголошую: дату народження Сатани ніхто не знає, окрім Бога. Тому припущення, що саме шостого червня на світ з’явиться Сатана в людській плоті - безпідставні. Коли справжній Антихрист прийде на Землю - буде відомо всім. Ознаки його приходу описані в Об’явленні Івана Богослова.

А рівненський маг Олег Приймак вважає, що народження у цей знаковий день Антихриста в людській подобі цілком імовірне. Адже здавна вважалося, що діти, у даті народження яких є три шістки, - особливі. У них з юності проявляється великий потяг до окультизму і таємних магічних знань, що теж вважається проявом диявольщини. Адже число шість завжди несло енергетику духовності та зв’язку з потойбіччям. Втім, якщо така людина буде вести приземлений спосіб життя, далекий від духовності, то згідно древніх манускриптів, вона не доживе до віку Христа (до 33 років).

Православні ж християни Рівного в ніч на шосте червня виїхали Соборним Хресним ходом вулицями міста.

Кожен мав із собою святі ікони та натільні хрестики.

Рівно опівночі автобус вирушив з автовокзалу. У дорозі всі читали молитви ”Отче наш” та “Богородице, Діво, радуйся”. Недалеко від Льонокомбінату вони зробили першу зупинку. Адже саме там знаходиться східна сторона міста. Вийшовши на вулицю, всі запалили свічки і почали читати акафіст до Богородиці.

Наступні зупинки православні християни зробили на півночі (мікрорайон Північний), на заході (кінець Соборної) та на півдні (поблизу озера Басів Кут). Учасниця ходу Надія Озарчук (ім’я та прізвище змінене з етичних міркувань - авт.) розповіла, що Соборний Хресний хід тривав протягом трьох годин.

- Ми об’їхали Рівне по колу, щоб таким чином захистити місто від нечистої сили.

На запитання, чому Хресний хід розпочинався саме опівночі, пані Галина відповіла, що саме в цей час небо “відкрите” і Бог допомагає людям, які щиро моляться.

Такі Соборні Хресні ходи в ніч на шосте червня відбувалися не тільки в Рівному. Жителі Молдови, Росії, Білорусії вийшли опівночі на вулиці, щоб помолитись і захистити свої міста від появи Антихриста.

Чи з’явилася на світі ця нечисть, невідомо. Але, на щастя, кінець світу не настав, та й вчені ніяких глобальних катастроф у цей день не помітили. До наступного співпадіння шісток - тисяча років.

P.S. Під час написання цього матеріалу, з невідомих причин, у редакції “РР” зникла локальна комп’ютерна мережа, а за декілька хвилин - і електроенергія. Крім того, тринадцяту сторінку газети, під час її друку, “зажував” принтер. І не вір після цього у співпадіння містичних цифр!

08.06.2006Вікторія АНДРУЩИК,

Руслана ГОРУК
Рівне-Ракурс №10 від 08.06.2006p. 
На головну сторінку