Перша перемога аутсайдера і перша поразка лідера

4 тур. 31 жовтня. ОСДЮШОР ­ “Фенікс” ­ 65:40 (25:4; 12:12; 23:8; 5:16).

Найкращі бомбардири: Андрощук (12 очок) ­ Тлуховський (10).

”Магнат” ­ “Водник” НУВГП ­ 94:84 (29:16; 27:23; 18:20; 20:25).

Найкращі бомбардири: Шанюк (25) ­ Роман (35).

У 4­у турі Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини відбулося лише 2 матчі, оскільки матчі, які мали проводитися в ТТД, з певних причин перенесли. Таким чином, у своїх спортзалах приймали суперників “Водник” та ОСДЮШОР. Юнаки зі спортивної школи у себе на майданчику зустрічали свого сусіда по турнірній таблиці. Обидві команди розіг­рували першу перемогу для себе, і краще проявили себе вихованці ОСДЮШОР. Вже у першій чверті, завдяки грамотному захисту, вони продемонстрували, що у суперника мало шансів на перемогу ­ 25:4. Друга чверть пройшла на рівних, а в третій десятихвилинці “Фенікс” був нокаутований, і різниця в рахунку сягнула 37 очок. У заключній чверті “Феніксу” вдалося зменшити відставання, і фінальна сирена зафіксувала першу перемогу ОСДЮШОР ­ 65:40.

У другому матчі “Водник” протистояв “Магнату”. Студенти НУВГП вважалися фаворитом, оскільки до цього йшли без поразок і демонстрували хороший баскетбол. Але на це в “Магната” була своя точка зору. Вже у першій чверті вони показали свою налаштованість на перемогу ­ 29:16. На велику перерву команди вирушають за рахунку 56:39 на користь “Магнату”, і здавалося, що доля поєдинку вже вирішена. Проте в другій половині зусиллями Романа “Водник” почав скорочувати відставання, та їхніх зусиль не вистачило, щоб хоча б зрівняти рахунок. “Магнат” не випустив перевагу і довів зустріч до логічного переможного завершення ­ 94:84, повернувши авторитет після поразки “Лучеську” у минулому турі.