Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №633 від 12.12.2013p.
23429

#Чемпіонат України. Вища ліга

Волинське дербі

8 грудня. БК “Донецьк­2” ­ “Муссон” (Севастопіль) ­ 71:63; “НЕМО­ОДЕСА” ­ БК “Кіровоград” ­ 84:92; МБК “Миколаїв­2” ­ “СоюзБаскетУголь” (Шахтарськ) ­ 42:118, “Лучеськ­Університет” (Луцьк) ­ БК­93 “ОШВСМ­ПУЛЬСАР” (Рівне) ­ 97:70 (25:14; 14:15; 25:31; 33:10).

Пульсарівці відіграли черговий тур Вищої ліги, цього разу навідавшись до сусідів ­ волинського “Лучеську”. У першій чверті господарі потужно атакували і вже від початку продемонстрували, що матч не буде легким для рівнян ­ 25:14. У другій чверті рівняни включили “дальнобійну артилерію”. Із­за дуги влучали: Тимощук, Волошин та Приступа, що дозволило скоротити відставання. Проте волиняни знайшли сили вгамувати запал суперника і до великої перерви практично повернули перевагу ­ 39:29. У третій чверті рівняни продовжили грамотно діяти в захисті і вдало розігрувати атаки, що дозволило практично зрівняти рахунок ­ 60:64, перед заключною десятихвилинкою. Такий перебіг подій явно не сподобався підопічним Сергія Смітюха, і він зумів налаштувати своїх баскетболістів на потрібну “хвилю”, що і принесло свої плоди ­ 33:10 у фінальні 10 хвилин і “Пульсар”, на жаль, знову повертається додому без перемоги. Найбільше очок у цьому матчі на свій рахунок записали Сотник (18) та Артимович (15).