Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №248 від 13.07.2006p.
23429

#Що новенького?

Влучність - його кредо

Рівненський стрілець Олег Омельчук став переможцем міжнародного турніру в польському Вроцлаві. У стрільбі з малокаліберного пістолета на 50 м наш земляк посів перше місце, а у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м - друге. Цей турнір був етапом підготовки до чемпіонату світу, що стартує 21 липня у столиці Хорватії Загребі.

Виїзна перемога

Спідвейна команда “Рівне Україна” в рамках Другої польської Ліги здолала в гостях “Полонію Піла” з рахунком 49:41. Ця перемога стала першим виїзним успіхом цього сезону для нашої команди і дозволила їй піднятися на 5 місце турнірної таблиці.

Рівняни здолали італійців

і не тільки

Третє місце посіли місцеві правоохоронці на світовій першості з міні-футболу серед поліцейських спортивних клубів.

Чемпіонат з міні-футболу проходив у італійському місті Червія. Загалом у турнірі взяли участь 52 команди із 16 країн світу. Рівненська команда “Зірка” впевнено виборола перше місце у своїй групі, здолавши всіх суперників. За підсумками першості світу, на сходинках п’єдесталу розмістилися дві українські команди. На першому місці - “Донбас” із Донецька, яка у фіналі перемогла колег із Саудівської Аравії з рахунком 3:0, “бронза” у правоохоронців із Рівного. Додому рівненська спортивна делегація повернулася з Кубком призерів першості та медалями.