Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №643 від 13.02.2014p.
23429

#Ракурс спорту

Аматорська ліга Рівненщини

13 тур. 4 лютого. “Енергетик” (Нетішин) ­ “F.L.A.S.H” ­ 91:65 (30:25; 28:11; 19:11; 14:18). Кращі бомбардири: Сачук (31) ­ Липін (14).

“ЛАВІСС” ­ “РЗВА” ­ 101:95 (27:21; 22:16; 22:22; 30:36). Кращі бомбардири: Чиж (23) ­ Дрогончук (23).

5 лютого. ОСДЮШОР ­ “Фенікс” ­ 55:45 (13:18; 17:12; 11:6; 14:19). Кращі бомбардири: Кісільчук (31) ­ Нехай (20).

6 лютого. БК “Магнат” ­ “Водник” НУВГП ­ 72:92 (8:22; 14:29; 26:17; 24:24). Кращі бомбардири: Рудик (27) ­ Пантюх (22).

Відбувся ще один тур аматорської баскетбольної ліги, який цього разу не був таким видовищним, як попередній ­ без переможних кидків та інтриги наприкінці зустрічей.

У першому матчі “Енергетик” без проблем розібрався з “F.L.A.S.H”. Лише у першій чверті підопічні Андрія Бугаєвського зуміли на рівних боротися з суперником, але в другій десятихвилинці повністю домінувати під щитами почали Целюк та Сачук, які на двох набрали більшу половину очок команди. Забезпечивши собі потужну перевагу в першій половині, після великої перерви “Енергетик” легко довів гру до перемоги ­ 91:65.

У наступній зустрічі “ЛАВІССу” протистояв “РЗВА”. Минулорічний фіналіст, доволі добре укомплектований у другому колі, не докладав особливих зусиль в цьому матчі і дозволяв супернику триматися досить близько, чим мало не поплатився в кінці зустрічі, але вчасно зроб­лені заміни дозволили не втратити перевагу ­ 101:95.

Другого ігрового дня відбувся лише один матч, в якому вихованці ОСДЮШОРа зуміли здобути свою третю перемогу в чемпіонаті. Вдруге поступилися юнакам баскетболісти “Фенікса”. Головним героєм матчу став Назар Кісільчук, який з 55 командних очок набрав 31. 55:45 на користь ОСДЮШОР ­ такий результат допоміг впевнено перемогти на своєму майданчику і закріпитися в таблиці, випередивши “РЗВА” та “Фенікс”.

Заключним матчем туру було протистояння “Магнату” та “Водника”. Доволі несподівано цього разу перемогу вибороли студенти НУВГП, які просто знищили суперника в першій половині, вирвавшись вперед на 29 очок ­ 22:51. Трохи розслабившись в третій чверті, водники підпустили магнатівців ближче, в яких лідером атак був Роман Рудик, проте на більше суперник не спромігся, і в четвертій чверті різниця не змінилася ­ перемога “Водника” з рахунком 92:72.

Таким чином, лідерами чемпіонату залишаються “Енергетик”, “ЛАВІСС”, “Водник” та “Baltik House”, який цього разу пропустив гру з Луцьком.