Митець представив глядачу серію фото з 32 робіт, на яких зафіксував різноманітні куточки Рівного. На одному з фото перспектива старої вулиці Симона Петлюри переходить на задньому плані у нову будівлю “Злата плази”, фотограф ніби порівнює старе місто й новітню історію архітектурних будівель.
Валерій Ходаков народився у 1953 році в місті Рівне, де протягом багатьох років працював художником-оформлювачем у різних установах. Валерій Ходаков виконав ескізи до таких відомих у Рівному споруд як арка, яка увінчує Центральний вхід до парку ім. Тараса Шевченка, фігури на фасаді Рівненського обласного театру ляльок та найбільшої керамічної вази у тому ж театрі. Художник згадує, що в радянські часи влада забракувала фігуру “чорта”, мовляв, треба замінити його на більш зрозумілий радянському люду персонаж “космонавта”.
Окрім того, невтомний митець започаткував у Рівному неформальні виставки аматорів декоративно-ужиткового мистецтва - “Музейні гостини”. Приймав участь у багатьох художніх виставках, таких як “Дивовижна лоза”, “Світ України І-ІІ” та реалізував авторські творчі проекти “Великодній ярмарок”. Також Валерій Ходаков захоплюється лозоплетінням та вишивкою, в яких теж застосовує елементи фото. Розповідає, що у вишивці власноруч створює сюжети, які, завдяки комп’ютеру, переводить у схеми, за якими згодом вишиває оригінальні картини. Нещодавно Валерій спробував себе у фотомистецтві, адже фотоапаратом він користувався і раніше – створював буклети, в яких писав вірші до власних осінніх натюрмортів. А нещодавно випустив буклет із власними віршами, присвяченими подіям на Євромайдані, які зачепили його за живе. Фотовиставка “Віддзеркалення” буде демонструватися до 1 травня. Валерій Ходаков ставить питання, що робити з серією фото далі, можливо, вона могла б стати частиною експозиції в іншому місті.