Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №665 від 18.07.2014p.
23429

#Коротко

Легка атлетика

Студентка НУВГП 19-річна Катерина Климюк була найкращою з бігу на 400 метрів у міжнародній матчевій зустрічі легкоатлетичних юніорських збірних Ізраїлю, Румунії, Кіпру та України. Командну першість на змаганнях, які відбувалися в Ізраїлі, здобула збірна нашої країни. Другими були румуни, третіми ізраїльтяни, а четверте місце посів Кіпр. Перед цим Катерина виграла українські змагання.

Теніс

В італійському місті Лозана відбувся Кубок Європи з тенісу серед дівчат до 14 років. Дві спортсменки обласної СДЮШОР, Катаріна Завацька та Єлизавета Домуховська, стали чемпіонками цих змагань, перегравши у фіналі команду збірної Польщі - 2:1.

Плавання

Український плавець Михайло Романчук завоював золоту медаль та встановив новий рекорд Європи серед юніорів у Дордрехті (Нідерланди).

Наш спортсмен фінішував першим на 800 м вільним стилем (7:54.81), вирвавши на останніх 50 метрах перемогу, і майже на три секунди обійшовши свого основного суперника, переможця цьогорічного чемпіонату Європи серед юніорів поляка Войчеха Войдака (7:57.48). Третім завершив заплив призер цьогорічного чемпіонату Європи серед юніорів - норвежець Хенрік Крістіансен (7:58.72).

“Михайло показав просто блискучий результат, встановивши новий рекорд Європи з плавання серед юніорів. Він приніс українській збірній повний комплект медалей. Уся наша команда вболівала за нього, а я особисто зірвав голос”, - повідомив головний тренер збірної команди України та голова тренерської ради Федерації плавання України Андрій Сердінов. Романчук уже завоював дві медалі цьогорічного чемпіонату Європи серед юніорів з плавання: срібло на 1500 м вільним стилем та бронзу на 400 м вільним стилем.

Софтбол

З 7 по 12 липня у болгарському місті Дупниця відбувся чемпіонат Європи з софтболу серед молодіжних команд віком до 22 років, участь в якому брали 8 кращих команд Європи. У складі збірної команди України участь у змаганнях взяли гравці рівненської софтбольної команди “Західний вогонь”, майстри спорту України: Юлія Міронова, Альона Мякота, Ольга Млодзяновська, Анастасія Кратюк (тренер - Володимир Судимак). Вигравши у команд Словаччини та Польщі, програвши командам Чехії, Росії, Греції та Болгарії, українки посіли загальнокомандне п`яте місце.