Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №679 від 23.10.2014p.
23429

#Баскетбол. Аматорська ліга Рівненщини

“ЛАВІСС” - одноосібний лідер

4 тур. 15 жовтня. БК “Волиньбаскет-КДЮСШ” (Луцьк) – ОСДЮШОР – 83:64 (19:21; 19:15; 20:15; 25:13). Кращі бомбардири: В.Приступа (26 очок) – А.Приступа (19 очок).

“ЛАВІСС” - БК “Енергетик” (Нетішин) - 79:74 (26:16; 15:22; 25:18; 13:18). Кращі бомбардири: Кісільчук (30) – Петрук (22).

16 жовтня. БК “Будсервіс” (Сарни) - БК “Baltic House” - 77:73 (25:17; 21:15; 17:27; 14:14). Кращі бомбардири: Білоус (24) – Ковалевський (23).

БК “Магнат-МЕГУ” - “F.L.A.S.H” - 79:64 (13:12; 23:14; 19:13; 24:25). Кращі бомбардири: Рудик (21) – Ошаровський (11).

Гості з Луцька, нарешті, здобули довгоочікувану перемогу. Програвши перших два матчі на останніх секундах, в зустрічі проти вихованців рівненського ОСДЮШОР вони зустріли опір лише в першій чверті і тому спокійно обіграли суперника – 83:64.

У другому матчі цього ж дня зустрілися минулорічні фіналісти. Тому було цікаво поспостерігати, як в новому складі “Енергетик” буде змагатися з діючим чемпіоном. У першій чверті чудовий ривок зробили баскетболісти “ЛАВІССа”, забезпечивши перевагу в 10 очок – 26:16. Але в другій чверті енергетикам вдалося перехопити ініціативу, і зусиллями Петрука скоротити відставання до 3 очок – 38:41. Після великої перерви “ЛАВІСС” швидко повертає перевагу до попередньої різниці в 10 очок. Заключна десятихвилинка проходить в запеклій боротьбі, але наздогнати суперника “Енергетику” так і не вдається – 79:74 на користь “ЛАВІССа”.

Наступного дня одна із зустрічей також пройшла в напруженій боротьбі. Сарненський “Будсервіс” зустрівся з достойним суперником - “Baltic House”. Впевнено розпочавши матч, в першій половині сарненчани мали перевагу в 14 очок і напевно зарано вирішили, що перемога в руках – 46:32. Але вже в третій десяти­хвилинці майстри спорту Дубнюк та Ковалевський нагадали супернику про свою нев’янучу майстерність і скоротили відставання до 4 очок, а в четвертій чверті на якусь хвилину, навіть, вийшли вперед. Але дотиснути суперника їм так і не вдалося. Хороша гра центрових “Будсервіса” не дала змогли “Baltic House” зачепитися за перемогу, і фінальна сирена зафіксувала перемогу “Будсервіса” - 77:73.

У заключному матчі туру несподіванок не сталося, “Магнат-МЕГУ” переграв “F.L.A.S.H” лише в першій чверті, маючи проблеми з суперником - 13:12. У нас­тупній чверті відірвавшись від суперника на 10 очок, в другій половині магнатівців не мали особливих проблем, і поразка в одне очко в заключній десятихвилинці вже нічого не вирішувала – 79:64 на користь “Магнат-МЕГУ”.

Таким чином, після 4 турів одноосібним лідером став “ЛАВІСС”. По 3 перемоги на рахунку “Енергетика” та “Будсервіса”.