Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №682 від 13.11.2014p.
23429

#Коротко

Футзал

За два тури до завершення Бізнес-ліги з футзалу без втрат йдуть “Кофморт-сервіс” та “Рівнегаз”. Ці колективи в останній грі змагань в очному двобої і визначать переможця.

***

16 листопада заплановано старт Чемпіонату міста Рівне з футзалу. До участі в них готові сім команд учасниць минулорічного турніру у вищому міському дивізіоні (“Славія”, “Рівнегаз”, “Комфорт-сервіс”, “Горизонт”, “Ребелс”, “Хімік” і “Феміда”) та переможець другої ліги – “Північ-Центр”.

Шахи

У Сарнах відбувся 9 етап Кубка Рівненської області з шахів 2014 року. Змагалися 58 учасників. З результатом 7,5 очок із 9 можливих переможцем став Матвійчук Олександр з Рівного, друге місце - в Кошмака Юрія зі Здолбунова, третє - у Самосюка Віктора з Києва.

Кращі спортсмени отримали цінні подарунки, а перша вісімка шахістів Рівненщини здобула бали в загальний залік Кубка області.

Бокс

Два юних вихованця РОФК «Будокан» одинадцятирічний Данило Бочар та Ілля Заркуа вибороли медалі на Чемпіонаті міста Нетішин з боксу. Данило в своїй віковій категорії здобув золоту нагороду, а його товариш по клубу Ілля задовольнився бронзою.

Кікбоксинг

Днями в Італії завершився Чемпіонаті Світу з кікбоксингу. На цих змаганнях Рівненщину представляли двоє спортсменів - Олександр Соколюк та Олексій Колосков. Олександр змагався у двох, найжорсткіших розділах кікбоксингу - лоу-кік та К1. І в обох категоріях виборов бронзові медалі. Його колезі Олексію, нажаль, забракло досвіду та майстерності, щоб піднятися на п’єдестал.