Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №685 від 08.12.2014p.
23429

#Жіноча ліга

Чергова звитяга рівнянок

Група “А”. 28-30 листопада. “Франківськ” (Івано-Франківськ) – “Політехніка” (Львів) - 112:47; “ЛДУФК-СКІФ” (Львів) – “Франківськ” (Івано-Франківськ) - 36:81; “Політехніка” (Львів) – “Франківськ” (Івано-Франківськ) - 43:105.

БК “Сузір’я-ОСДЮШОР-НУВГП” (Рівне) – “Універ” (Тернопіль) – 78:61 (19:14; 17:12; 22:13; 20:22).

Черговий успіх на домашньому майданчику став досягненням рівненських баскетболісток. Цього разу їхніми була команда з Тернополя – “Універ”.

Уже в першій чверті рівнянки показали себе з кращої сторони, впевнено розрізаючи захист тернополянок швидкими проходами, та реалізовуючи можливості під кошиком – 19:14. Друга чверть пройшла за схожим сценарієм і вже на перерву команди пішли за рахунку - 36:26. У третій чверті були практично зняті всі питання стосовно результату матчу і в заключній десятихвилинці “Сузір’я” дозволило собі розслабитися, та дати можливість пограти всім гравцям команди. Фінальна сирена зафіксувала перемогу підопічних Валерія Жартуна з рахунком 78:61. Добре цього дня показали себе Яна Голубош (26 очок) та Олена Бойко (16).