Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №700 від 02.04.2015p.
23429

Спортсмени з Рівненщини вибороли перші місця на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби

Костопільські спортсмени Владислав Кузько, Мирослав Солов’ян, Дмитро Мірошник та Ігор Захарчук вибороли перші місця на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби. Юнаки стали кращими у своїх вагових категоріях – 42, 47, 53 та 66 кілограмів відповідно. Хлопців до змагань підготував тренер Костопільського ліцею-інтернату фізичної культури і спорту Дмитро Шевчук.

Чемпіонат проходив 20-22 березня у місті Кременчук. Рівненщину гідно представила команда з 25 спортсменів з Костопільського, Сарненського, Березнівського районів та міста Рівне. Загалом у змаганнях взяли участь 220 борців з усіх областей України.

Срібло у категорії 59 кілограмів виграв березнівчанин Денис Мельник. Його тренували Віктор Лазорець та Іван Бокеєв з Березнівського ліцею-інтернату спортивного профілю.

Трете місце у категорії 73 кілограми зайняв костопільчанин Василь Захожий, вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності. Тренери Петро Нагорний та Дмитро Шевчук.

В цілому на Чемпіонаті України збірна команда Рівненщини виборола перше загальнокомандне місце. Участь збірної у змаганнях профінансувало управління молоді та спорту ОДА.