Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №722 від 31.08.2015p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс подій

Олег Червонюк: “Підприємства мусять розвиватися комплексно”

Олег Червонюк: “Підприємства мусять розвиватися комплексно”

Сьогодні, коли не те, що про розвиток реального сектору вітчизняної економіки говорити не доводиться, як ніколи хочеться позитиву. Зустрівшись нещодавно із власником Рівненського “Льонокомбнату” Олегом Червонюком, не без внутрішнього трепету задав питання: “Як справи на Вашому підприємстві?”. Відповідь Олега Казимировича не могла не сподобатися:

- Ми працюємо. В обласних центрах України відкриваються наші фірмові магазини, у перспективі вони з’являться в кожному обласному центрі. Наразі вже працюють шість магазинів. Окрім Рівного – у Києві, Житомирі, Луцьку та Вінниці. На черзі – Хмельницький, Львів. Тернопіль, Франківськ. Ужгород. На нестачу покупців поскаржитися не можемо. В усій Україні сотні тисяч, якщо не мільйони людей вже оцінили якість наших виробів, виготовлених із рівненського трикотажу.

Якщо говорити про найближчі плани, то готуємося запустити ткацьке виробництво для того, щоб розширити асортимент нашої продукції. Після запуску нового обладнання зможемо налагодити випуск джинсової тканини, що дасть змогу виготовляти весь асортимент одягу із цього виду тканини. У подальшій перспективі відродження традицій льонарства. Сьогодні наші сусіди в Білорусі активно розвивають саме цю галузь. Хоча галузь льонарства в нашій державі вже давно зруйнована, вважаю, що потрібно розпочинати виготовлення тканин з льону. Думаю, після того, як ми налагодимо їх виробництво, вдасться зсунути з “мертвої точки” усю галузь. Взагалі, забезпечення легкої промисловості вітчизняною сировиною є проблемою, яка гальмує її розвиток. Тому рано чи пізно доведеться нам – виробничникам серйозно займатися створенням власної, української сировинної бази. Що ж стосується проблем, то їх вистачає. Зростання підприємства, а Рівненський льонокомбінат - підприємство, яке найшвидше розвивається в області, ставить проблеми, про які ще кілька років тому ми не задумувалися. Маю на увазі забезпечення житлом працівників. Колись давно Льонокомбінат мав власні гуртожитки, які забезпечували житлом працівників підприємства. Коли я купував зруйноване розікрадене підприємство, вони вже були переведені в комунальну власність, і ніякого впливу на наші колишні гуртожитки ми не маємо. Сьогодні, для того, щоб забезпечити житлом працівників підприємства, ми на території Льонокомбінату розпочали будівництво першого гуртожитку. Все закономірно, підприємство росте, кількість працівників збільшується, треба крім обладнання думати і про розбудову соціальної сфери.

31.08.2015Записав Володимир Конєв



Рівне-Ракурс №10 від 31.08.2015p. 
На головну сторінку