Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №722 від 31.08.2015p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс добрих порад

Виноград: ягідні задоволення для шкіри і волосся

Виноград: ягідні задоволення для шкіри і волосся

“Могутність богів навряд чи дорівнює користі, принесеної виноградом”. (Асклепід, грецький лікар, II століття до н.е.). Зараз як раз сезон, коли ми можемо з легкістю знайти та придбати цей корисний плід винограду. Ми також можемо використовувати виноград вдома для здоров’я та краси.

Відомо, що плоди винограду містять: майже всі вітаміни, цукор, мікроелементи, яблучну, фосфорну, кремінну, саліцилову, виннокам’яну, лимонну; бурштинову, мурашину, щавлеву кислоти.

Корисні й листя винограду, які теж містять багато корисних речовин.

З кісточок винограду роблять масло, яке бореться з целюлітом.

Виноград рекомендується вживати в їжу весь сезон при астмі, бронхіті, нефриті, циститі, геморої, порушенні обміну речовин, недокрів’ї, каменях у нирках і жовчному міхурі, і подагрі.

Обмежувати виноград доводиться при гіпертонії і не можна його їсти при діабеті.

Зате виноградні маски можна використовувати всім.

Маска для відшаровування відмерлих частинок шкіри і додання шкірі гладкості й ніжності. Жменю винограду без кісточок пропустити через м’ясорубку або подрібнити іншим способом.

Покласти між шарами марлі і накласти на обличчя на 15 хвилин.

Змити водою кімнатної температури. Можна нанести зволожуючий крем.

Маска для жирної шкіри. 1 яєчний білок збити і змішати з 1 ст. ложкою свіжого виноградного соку і 1/2 чайної ложки меду, добре розтерти і нанести на обличчя на 20 хвилин.

Змити водою кімнатної температури.

При масці для сухої шкіри білок замінити жовтком.

Маска для освіження шкіри і розгладження зморшок. 1/2 склянки світлого винограду без кісточок розім’яти, додати 2 чайні ложки меду, добре все перемішати і перетерти. Нанести на обличчя, шию, декольте на 20 хвилин.

Зняти маску тампоном, змоченим в прохолодній заварці зеленого чаю.

Вмиватися потім необов’язково.

Маска очищаюча, звужує пори. 1/2 склянки винограду перетвореного на пюре змішати з 2 ст. ложками кислого молока, добре перемішати, нанести на обличчя на 20 хвилин.

Злити слабкою заваркою чорного чаю, остудженою до кімнатної температури.

Маска для ніжної чутливої шкіри. 2 ст. ложки м’якого сиру змішати з 2 ст. ложками свіжого соку з білого або рожевого винограду. Добре перемішати, нанести на обличчя на 10 хвилин. Змити теплою водою, вмитися прохолодною. Нанести живильний крем.

Для зміцнення волосся.Віджати з свіжого винограду сік і втирати його в шкіру голови за півгодини до миття.

Курс 1 місяць 2 рази на тиждень. Волосся стане пишним, блискучим, зникне лупа.

Виноградна ванна. 1 стакан виноградного соку змішати з 2 ст. ложками меду і 1/2 склянкою вершків. Вилити у ванну температурою не вище 38С. Приймати 15 хвилин. Шкіра помітно посвіжіє і стане гладенькою.

31.08.2015



Рівне-Ракурс №10 від 31.08.2015p. 
На головну сторінку