Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №728 від 12.10.2015p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс подій

ВІДОМІ РІВНЯНИ “ЗА!” ВОЛОДИМИРА ХОМКА!

Сергій Зінич, голова Рівненської міської спілки ветеранів Афганістану, нагороджений медаллю “За відвагу”:

- Рівненська спілка ветеранів Афганістану нараховує 930 членів, серед них – 13 представників сімей загиблих. Це люди, які втратили своїх найрідніших – чоловіків та синів.

Володимир Євгенович з самого свого першого дня на посаді міського голови почав тісно з нами працювати. Він системно бере участь у наших зборах. На них люди по черзі піднімають свої побутові проблеми, і вони вирішуються. Приємно, що між нами відбувається постійний діалог.

Володимир Хомко – це міський голова, який є для нас абсолютно доступною людиною. Як результат, представники нашої спілки ветеранів мають компенсацію на погашення витрат на комунальні платежі. За час перебування на посаді міського голови Володимира Хомка, для членів сімей загиблих було збільшено одноразову фінансову допомогу. Кожен “афганець” знає, що у разі потреби він буде оперативно прийнятий міським головою, а його проблему буде вирішено.

Крім того, уже кілька років поспіль інваліди війни в Афганістані до 15 лютого отримують окрему разову матеріальну допомогу.

За сприяння мера було відремонтовано військовий меморіал-пам’ятник загиблим в Афганістані та інших локальних війнах. З його допомогою було відремонтовано надмогильні пам’ятники наших побратимів, що загинули в Афганістані.

Сподіваємося на подальшу спільну роботу!

Ігор Пасічник, ректор Національного університету “Острозька академія”, доктор психологічних наук, професор кафедри психолого-педагогічних дисциплін, академік Міжнародної слов’янської академії наук та АН ВШ України, Заслужений працівник народної освіти України, ветеран праці:

- Коли мова йде про голову міста Рівного Володимира Хомка, то я з упевненістю можу сказати, що це чудовий Господарник, і що це прекрасна Людина. До того ж це людина відкрита і людина слова. У цьому я мав можливість переконуватись неодноразово.

Також я мав можливість бачити як Володимир Євгенович зустрічає іноземні делегації, а вони часто приїздили до нашої академії. Мав також нагоду спостерігати за його інтелігентністю та дипломатичними якостями.

Можу з повною впевненістю стверджувати – це людина достойна для того, щоб й далі бути головою нашого міста.

Сергій Шемосюк, президент Федерації баскетболу Рівненської області, головний тренер БК-93 “ОШВСМ-Пульсар”, Заслужений працівник фізкультури та спорту:

- Знаю пана Хомка з самого раннього дитинства. Ми виросли в одному дворі.

Часто-густо перетинаємось на спортивних заходах. Востаннє бачились тиждень тому на Міжнародному баскетбольному турнірі “Дружба-2015”, який відкривав мер.

Скажу дуже коротко, але конкретно: Володимир Хомко – це надійність, порядність і професіоналізм. Все! І цим усе сказано!

Вікторія Дембіцька, директор модельного агентства міжнародного рівня “Panna model management” та обласних конкурсів краси “Міс Рівненщина” та “Міні-міс Рівненщина”:

- Для мене Володимир Євгенович – це той мер міста, якого б я назвала народним. Адже я нечасто зустрічала серед керівників вищого рівня такого, щоб проста людина, зателефонувавши в приймальню, без особливих труднощів могла потрапити до нього на прийом. Беручи до уваги неабияку зайнятість та шалений графік, бути близьким та доступним для людей – це великий плюс для міського голови.

Я бачу реальні кроки, які робляться в місті. Якщо в нього є якісь помилки, то не припускається їх лише той, хто взагалі не працює.

Хочу підкреслити, що з якими б я питаннями не зверталася до нашого мера, він завжди мені допомагав в межах своїх можливостей. Були часи, коли Партія регіонів мене дуже “душила”, оскільки я мала протилежні погляди цій політсилі. А Володимир Євгенович, навпаки, завжди мені сприяв.

Не можу не згадати цьогорічний День міста… Особливо хочу подякувати за проект “Рівне-Літо-Музика”, автором ідеї створення якого був Володимир Хомко. На мою думку, він вдався. Люди були в захваті, адже живемо у такий час, що звідусіль лунають лише погані новини, а цей проект реально витягував рівнян з депресії, щоб рухатись далі.

Знайшов підтримку з боку міського голови й такий наш проект як “Міні-міс Рівненщина”. Це не просто конкурс краси, хоч так стереотипно звучить, а фестиваль, який дає дітям можливість розвиватися далі й показати свій талант широкому загалу. Такі речі формують впевненість діток у собі.

На сьогодні я не бачу реальної альтернативи Володимиру Хомку!

12.10.2015Рівне-Ракурс №10 від 12.10.2015p. 
На головну сторінку