Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №754 від 18.04.2016p.
23429

Футболісти припиняють боротьбу за кубок

Невдалим виявився старт футбольного клубу “ЛМЗ-Квасилів” в нинішньому сезоні. В матчі 1/16 фіналу Кубка Рівненського району наші земляки сенсаційно поступилися в гостях у додатковий час ФК “Любомирка” – 1:3, після чого завершили свої виступи в турнірі.

ФК “Любомирка” – ФК “ЛМЗ-Квасилів” – 3:1 – в дод.час (0:0, 1:1).

10 квітня. 11.00. Любомирка. Стадіон “Ліцей”. 120 глядачів. 22 градуси. Оцінка поля – 4.

Судді: М.Буднік (Обарів), М.Таргонський, М.Яковець (обидва – Рівне).

Любомирка: Івченко, Довгаль, Яковець, Борищук, Коваль, Ахкамов, Ю.Саливонюк (Курач, 87), О.Саливонюк, Хилюк (Стрілець, 90+4), Колінський, Захаров (Єфімчук, 55).

Квасилів: Тимощук, Перець (Каштан, 75; Арешин, 105), Гордіюк, Ковальчук (Островський, 46), Мартинюк, Онищук, Панчук, Мельнічук, Арсенович, Шпаковський, Ошманін (Болотнюк, 60).

Голи: Ю.Саливонюк (68), Ахкамов (97), Довгаль (120) – Болотнюк (90+6).

Попередження: Онищук (32), Гордіюк (60), Арселович (85) – усі ФК “ЛМЗ-Квасилів”.

Вилучення: Гордіюк (118, друге попередження) – ФК “ЛМЗ-Квасилів”.

Команди обмінялися забитими м’ячами в другому таймі. Причому, за ФК “ЛМЗ-Квасилів” Олександр Болотнюк забив вже у компенсований арбітром час. В овертаймі ж любомирці ще двічі розписалися воротах гостей, вибивши квасилівчан з Кубка району.

Коли і з ким ФК “ЛМЗ-Квасилів” проведе свій наступний матч – наразі невідомо. Старт чемпіонату Рівненського району серед команд вищої ліги відкладається. Орієнтовно, змагання розпочнуться 15 травня.