Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №760 від 26.05.2016p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Коротко

На Басовому Куті навчалися рятувальники та працівники медичної служби

Рівненською обласною комунальною аварійно-рятувальною службою на водних об’єктах спільно з Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Рівненській області, обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф проведено показове навчання на озері Басів Кут у Рівному.

Під час тренування йшлося про порятунок потопаючих на воді та методику надання першої медичної допомоги при виникненні нещасних випадків на водоймах.

- По всій території України тривають «Дні безпеки на воді», також відбуваються навчання рятувальників та працівників медичної служби щодо запобігання загибелі та травмування людей на водних об’єктах, а також надання першої невідкладної медичної допомоги потерпілим на воді. Нагадуємо громадянам, що при високій температурі повітря і низькій воді, виникає гостре переохолодження тіла, що приводить до холодового шоку і загибелі людини. Найчастіше це явище трапляється тоді, коли ще вода недостатньо прогрілася. Купатися можна тоді, коли температура води сягає 18 градусів і більше. А зараз вона становить 15-16 градусів. Коли людина потрапляє в таку воду у неї стається різке охолодження тіла в результаті чого судома зводить руки й ноги, утруднюється дихання, повністю паралізується рух, - застерігає начальник обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах Анатолій Якимчук. - Виконуючи правила поведінки на воді, ви захищаєте себе від нещасного випадку. Бажаємо, щоб ваш відпочинок приніс тільки задоволення.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян під час відпочинку біля водойм дотримуватися елементарних правил безпеки, а також проводити профілактично-роз’яснювальну роботу зі своїми дітьми. Купайтеся лише на спеціально обладнаних для цього пляжах; якщо такого поблизу немає вибирайте безпечне для купання місце з поступовим схилом та твердим і чистим дном. Не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах. Купання дітей повинно відбуватися виключно під наглядом дорослих, які добре вміють плавати. 

26.05.2016Прес-служба Рівненської обласної радиРівне-Ракурс №10 від 26.05.2016p. 
На головну сторінку