Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №199 від 04.08.2005p.
23429

#Спортивний калейдоскоп

* * *

У Кіровограді відбулися чемпіонат та першість України з велоспорту-шосе в командних перегонах.

У змаганнях першості України серед юніорів золоту нагороду виборов учень Рівненської ДЮСШ №5 Анатолій Каштан (спортивне товариство “Динамо”). Після цього успіху Анатолія було зараховано до складу збірної України для участі в чемпіонаті світу, який відбудеться в серпні у Австрії.

На чемпіонаті України серед анкерів (чоловіки віком до 23 років) у командних перегонах на 75 км рівняни Віталій Сімінький, Олександр Яблонський та Сергій Бас вибороли бронзові нагороди.

Усі ці спортсмени є вихованцями заслужених тренерів України В’ячеслава Федорчука та Анатолія Чаюка.

* * *

Вихованець спортивнооздоровчого клубу “Старт” (Рівне), майстер спорту України Максим Малимон (тренер – Михайло Бугайчук) посів 10-е місце в метанні диску на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед юніорів, що проходив у Каунасі (Литва). У змаганнях брали участь 26 найсильніших метальників Європи.