Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №811 від 25.05.2017p.
23429

Рівненські плавці-паралімпійці привезли перемоги з Дніпропетровщини

В місті Кам’янське Дніпропетровської області проходив Кубок України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку. В змаганнях брали участь збірні команди з 23 областей України. Рівненську область представляли 5 спортсменів.

Блискуче виступила учасниця XV Паралімпійських ігор, Майстер спорту України Катерина Ткачук. Змагаючись на дистанції 50 м на спині, серед спортсменів з вадами зору, вона встановила новий рекорд України, показавши результат 0.37,68. Також на інших дистанціях показала наступні результати:

– 50 м батерфляй – ІІІ місце,

Заслужений майстер спорту України, призерка XV Паралімпійських ігор Ярина Матло досягла такого результату:

– 100 м вільний стиль – ІІ місце

Серед спортсменок з ураженнями опорно-рухового апарату 14-річна Ольга Романуха посіла місця:

– 100 м на спині – ІІІ місце

– 50 м на спині – ІІІ місце

У змаганнях серед чоловіків з ураженнями опорно-рухового апарату Володимир Макарчук здобув такі місця:

– 200 м комплексне плавання – І місце

– 50 м на спині – ІІ місце

– 50 м вільний стиль – ІІІ місце

– 50 м батерфляй – ІІІ місце

На дистанції 100 м вільний стиль Андрій Шамрай виборов ІІ місце.

За підсумками змагань, у складі збірної команди України Катерина Ткачук та Ярина Матло братимуть участь у навчально-тренувальних зборах з підготовки до Чемпіонату світу, який проходитиме в Мексиці.