23429

#Що нового?

300 гривень за спідвей

Володимир Трофимов у суботу провів разом зі своїми дев’ятьма юними вихованцями перше у цьому сезоні офіційне тренування на рівненському мототреці.

До цього Трофимов та його спортсмени кілька разів уже тренувалися, але ці тренування були, так би мовити, напівлегальними. Цього ж разу Володимир Трофимов уклав з керівництвом обласного Товариства сприяння обороні України угоду на одне тренування, сплативши за це 300 гривень.

Поклали на лопатки майже всіх

Друге місце на VIII традиційному міжнародному турнірі з греко-римської боротьби, присвяченому пам’яті першого президента Закарпатської обласної федерації боротьби М.І.Токаря, який нещодавно відбувся в м.Мукачево, посіла команда Рівненщини.

За словами президента Федерації боротьби Березнівського району Юрія Сухана, друге місце Рівненщина посіла завдяки успішним виступам березнівських і костопільських борців.

Так, зокрема, березнівчанин Іван Лазарець у ваговій категорії до 36 кг, провівши переможно п’ять поєдинків і здолавши чемпіона України 2006 року Сергія Генова з м.Стаханов та чемпіона Молдови Василя Царана, став чемпіоном цього турніру. Він був нагороджений медаллю, кубком та кольоровим телевізором.

Участь у змаганнях брали борці з України, Росії, Естонії, Фінляндії, Молдови, Угорщини та інших держав.