Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №861 від 17.05.2018p.
23429

Рівненські ветерани здобули десяток нагород на чемпіонаті України з плавання

Нещодавно у Харкові відбувся чемпіонат України з плавання в категорії «Мастерс». Місцем проведення став олімпійський учбово-спортивний центр «Акварена». Участь у змаганнях могли взяти спортсмени середнього та старшого віку, аматори та ветерани спорту. Керівництво проведенням змагань здійснювало Міністерство молоді та спорту України і Федерація плавання України.

Команду Рівненської області на ньому представляли одразу чотири спортсмени. Наймолодшим був Сергій Манько в категорії 30-34 роки. Він здобув перше місце на дистанціях 100 та 200 метрів, і друге - на 50 метрів брасом. Олександр Лустюк, в категорії 35-39 років, виборов перемогу на 50 та 200 метрів, а на 100 метрів брасом він фінішував третім. Іван Давидюк, в категорії 60-64 роки, тричі ставав бронзовим призером на дистанціях 100, 200 та 400 метрів вільним стилем. А в естафеті 4х50 вільним стилем команда рівнян у складі Шилюка Віктора, Давидюка Івана, Манька Сергія та Лустюка Олександра здобула третє місце.