Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №868 від 05.07.2018p.
23429

#Ракурс спорту

ФК «ЛМЗ-Квасилів»: перемогу не втримали

До трьох матчів довів свою безвиграшну домашню серію в чемпіонаті Рівненського району серед команд вищої ліги ФК «ЛМЗ-Квасилів». Ведучи більшу частину зустрічі у рахунку, «червоно-зелені» на заключних хвилинах втратили концентрацію, пропустивши двічі та поступившись ФК «Обарів».

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – ФК «Обарів» – 1:2 (1:0).

1 липня. 14.00. Квасилів. Селищний стадіон. 200 глядачів. 18 градусів. Оцінка поля – 3.

Арбітри: О.Степанюк (Хотинь), С.Кральковський (Гощанський район), М.Таргонський (Рівне).

Квасилів: Кондрашин, Мартинюк, Ю.Онищук, Р.Мельниченко, Ткачук, В.Мельниченко, Чурок (Шпаковський, 83), Мельнічук, Назарук, Гаврилюк, О.Онищук (Арсенович, 67).

Обарів: Зайчук, Янчарук (Захарук, 86), Мороз, Іванчук, Карпюк, Валігун, Виговський, Кірчук, Ігнатюк (Грисюк, 59), Веремчук (Рибак, 78), Кідун.

Голи: Ю.Онищук (31, з пенальті) – Назарук (90+1, у власні ворота), Валігун (90+3).

Попередження: Арсенович (78) – Ігнатюк (24), Кірчук (66), Валігун (90+5).

Юнаки: 1:1 (Якимчук (33) – Салайчук (3)).

До гри квасилівчани відставали від ФК «Обарів» лише на одне очко, тож в разі перемоги змогли б випередити сусіда по турнірній таблиці.

Відкрили рахунок господарі на 31 хвилині – пенальті чітко виконав Юрій Онищук. Дуже довго «червоно-зелені» були попереду, і, здавалося, нічого не завадить їм здобути три очки. От тільки обарівці вже в компенсований арбітром час продемонстрували справжній характер. Провівши дві стрімкі контратаки вони досягли свого. Спочатку м’яч у власні ворота надіслав квасилівчанин Василь Назарук, а вже незабаром Павло Валігун поховав надії ФК «ЛМЗ-Квасилів» хоча б на нічию.

Результати інших матчів 8 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: Будмаркет «Маяк» – «Славія» – 0:4, «Інтеркарс» – «Альянс» – 1:2, «Сатурн» – «РОКО» – 2:1, «Продторгобладнання» – «Горинь» – 3:1.

Поступившись у драматичній грі ФК «Обарів», ФК «ЛМЗ-Квасилів» на 5 місці таблиці втримався. От тільки від групи лідерів «червоно-зелені» відстали уже досить серйозно.

Заключний матч першого кола квасилівські футболісти проведуть у Заборолі. Тут у неділю, 8 липня, вони зустрінуться з місцевим «Продторгобладнанням».