Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №875 від 23.08.2018p.
23429

«Верес» поступився у Калуші

Рівненський «Верес» зазнав четвертої поразки у чемпіонаті України серед команд Другої ліги. Майже тайм провівши у чисельній меншості, рівняни поступилися «Калушу».

«Калуш» - «Верес» - 1:0 (1:0)

Чемпіонат України з футболу, Друга ліга, група «А», 5 тур

18 серпня 2018 року, Калуш, стадіон «Хімік»

Арбітр: Вадим Подригуля (Луцьк)

Асистенти арбітра: Володимир Федунець (Тернопіль), Володимир Бамбурак (Чернівці)

Четвертий арбітр: Ігор Дебенко (Івано-Франківськ)

Делегат ФФУ: Микола Левко (Чернівці)

Гол: Логінов (41, автогол)

Попередження: Голубка (88), Заваляк (90), Драган (90+3) - Логінов (43), Котляр (88)

Вилучення: Фляк (49)

«Калуш»: Герич - Николишин, Олевич, Кохман (Голубка, 75), Дедух (Андрусенко, 68), Книш (Драган, 84), Заваляк, Кучеров, Скакун (Танчин, 60), Ілюк (Денега, 90+2), Матушевський. Запасні: Кузів, Ульянов.

Головний тренер: Василь Малик.

«Верес»: Бабійчук - Гапончук (Мосіюк, 41), Фляк, Логінов, Саламаха, Орловський, Бондаренко (Дубіна, 53), Котляр, Гребенюк (Боровець, 61), Маїк (Сад, 84), Яременко (Заїкин, 46). Запасні: Фіяло, Семенчук.

В.о. головного тренера: Олег Шандрук.

Одна нічия та три поразки. З таким доробком у стартових чотирьох матчах чемпіонату рівненський «Верес» приїхав у гості до одного з лідерів групи «А» Другої ліги - «Калуша». Господарі, на противагу цьому, за аналогічний період часу здобули сім очок: дві перемоги, нічия та поразка.

У заявці калушан на звітний матч опинилися одразу четверо екс-футболістів «Вереса». Це Валерій Кучеров (40 матчів), Володимир Заваляк (27 матчів і 1 гол за команду U21), Богдан Денега (7 матчів, 2 голи) і Юрій Голубка (5 матчів, 1 гол).

Матч активніше розпочали господарі. Вже в дебюті поєдинку у гру був змушений вступати Максим Бабійчук. Згодом рівняни перехопили ініціативу і стали більше контролювати м’яч. Щоправда, витиснути якісь дивіденди із цього гості не зуміли. «Калуш», натомість, використав стандартне положення. Наприкінці тайму після подачі з лівого флангу Олександр Логінов зачепив м’яч головою, після чого сфера опустила до сітки воріт за спиною Максима Бабійчука - 1:0.

На старті другого тайму «Верес» вдруге у цьому сезоні залишився у чисельній меншості. Юрій Фляк сфолив проти Данила Книша і отримав пряму червону.

Наприкінці матчу суперники обмінялися гострими моментами. Максим Саламаха красиво пробивав «ножицями» через себе - вище. А Данило Книш не реалізував вихід тет-а-тет із Максимом Бабійчуком, програвши дуель воротарю.

Фінішний штурм воріт господарів у виконанні нашої команди - також результату не приніс. Поразка - 0:1.

23.08.2018Інформаційна служба НК «Верес»