Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №889 від 29.11.2018p.
23429

#Ракурс спорту

“Кардинал-Рівне” зазнає поразки у столиці

Другої поразки у чемпіонаті футзальної Екстра-ліги зазнав “Кардинал-Рівне”. У заключному поєдинку першого кола команда Станіслава Гончаренка у столиці поступилася “ХІТу”. Прикро, що долю матчу лідерів вирішив сумнівний пенальті, який призначив арбітр Олександр Кухар наприкінці першого тайму зустрічі.

“ХІТ” – “Кардинал-Рівне” – 3:2 (2:1)

Чемпіонат України з футзалу, Екстра-ліга, 9 тур

24 листопада 2018 року, Київ, СК ЦСКА

“ХІТ”: Іваняк – Боргун, Школьний, Педяш, Журба – І.Борсук, Тменов, Дзюба, Жук – Чепорнюк, А.Борсук. Запасний: Сухов.

Головний тренер: Дмитро Шувалов.

“Кардинал-Рівне”: Морикишка – Ардашніков, Поночовний, Іванюк, Салтанов – Горпинич, Басич, Мануйленко, Кравцов – Кравчук. Запасні: Свинарчук, Корнєв.

Головний тренер: Станіслав Гончаренко.

Голи: Боргун (4), Журба (16, з пенальті), Педяш (32) – Басич (10), Салтанов (34)

Попередження: Школьний (2) – Морикишка (16)

У першому таймі команди забивали лише зі стандартів. Орест Боргун гарматним ударом в дотик завершив передачу від кута майданчика від Журби – 1:0. Рівняни відігралися завдяки такому ж могутньому удару Олександра Басича в середині тайму. Наш капітан результативно завершив розіграш штрафного удару.

Потім стався доволі суперечливий епізод, коли Орест Боргун налетів на Ярослава Морикишку, а арбітр призначив пенальті у ворота рівнян. З “точки” не промахнувся Сергій Журба – 2:1.

Після перерви класну діагональ від Школьного ударом з льоту завершив Олександр Педяш – 3:1.

Рівняни відповіли ударом у стійку від Ігоря Салтанова. Пострілом Володимира Поночовного, який нейтралізував Євген Іваняк. І, зрештою, шістнадцятим у чемпіонаті голом Ігоря Салтанова.

Поразка відкинула “Кардинал-Рівне” на другу позицію у турнірній таблиці чемпіонату Екстра-ліги.

29.11.2018Прес-служба МФК “Кардинал-Рівне”