Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №899 від 08.02.2019p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс здоров'я

Профілактика розвитку геморою

Для того щоб не допустити розвитку геморою, треба дотримуватися кількох простих правил профілактики. Вони дозволять захистити організм і від багатьох інших захворювань.

До попереджуючим недуга заходів належать:

щоденні рухові навантаження - досить щодня здійснювати піші прогулянки протягом 30 хвилин, щоб запобігти застійні явища в прямій кишці;

- дотримання правил гігієни заднього проходу - після дефекації, а також перед сном важливо добре вимити область заднього проходу, застосовувати не дешевий папір, а серветки https://helpo-hemor.com.ua/;

- відмова від вживання алкоголю;

- відмова від куріння;

своєчасне усунення запорів;

правильне харчування;

розминка через кожні 45 хвилин сидячої роботи - для того щоб кровообіг в прямій кишці відновилося, досить просто встати і пройтися по кімнаті;

відмова від підйому дуже важких предметів.

Всі ці дії допоможуть підтримати в хорошому стані судини гемороїдальних вузлів і не допустити їх розширення. При найменшій підозрі на геморой слід негайно звернутися до лікаря для уточнення діагнозу і, якщо він підтвердиться, приступити до лікування.

Лікарські засоби для лікування геморою

Сьогодні в аптеках представлений широкий асортимент лікарських препаратів від геморою. В ідеалі, вони повинні бути прописані лікарем, але можуть бути призначені себе і самим хворим, але в тому випадку, якщо у нього немає сумнівів в діагнозі і він повністю впевнений в тому, що для їх застосування відсутні протипоказання. Найчастіше для терапії вибирають:

хеморроідін - це препарат рослинного походження, що випускається у формі таблеток і застосовуваний для зміцнення стінок судин. Впливає ліки безпосередньо на судини і вени кишечника. Вже після 7 днів прийому лікарського препарату основні симптоми геморою відступають;

реліф - лікарський засіб у вигляді свічок або мазі, що випускається в трьох концентраціях, призначених для початкової, середньої та важкого ступенів хвороби. Ліки впливає не тільки на судини, але ще й на слизову, прискорюючи процес регенерації;

проктозан - препарат, пропонований в формі свічок і мазі. Ліки виробляє кровоспинний, знеболюючий, регенеруючу і тонізуючу судини дію. Поліпшення в стані відзначається вже через кілька днів прийому ліків;

обліпиховий свічки - ліки призначене для загоєння ушкоджень гемороїдального вузла і усунення його запалення.

Всі ці лікарські засоби практично не мають протипоказань і побічних дій, тому вони можуть використовуватися без консультації з лікарем. Сильніші препарати призначати собі самостійно не можна, так як при ряді захворювань існує ризик їх негативного впливу на організм.

Народні засоби від геморою

Геморой мучить людей з глибокої давнини, тому в даний час вже існує безліч випробуваних народних ліків проти цієї недуги. Застосовувати їх краще при початковій стадії хвороби, так як в цей момент вони здатні повністю усунути захворювання.

Горець почечуйний - відмінний засіб для тонізації судин, яке справляється з гемороєм. Для отримання препарату треба взяти 1 столову ложку трави в сухому або свіжому вигляді і залити 500 мл окропу. Настояти склад слід в термосі протягом ночі. Відцідивши вранці ліки, його п'ють протягом дня, розділивши на 3 порції. Тривалість прийому, в залежності від швидкості одужання, становить від 10 до 30 днів.

Сиру картоплю справляється не тільки з бородавками, а й з гемороєм. Для того щоб використовувати цей овоч для лікування хвороби, треба взяти картоплину, очистити її від шкірки і вирізати шматочок, схожий за формою з анальної свічкою. Потім цей шматочок переднім кінчиком маку в оливкове масло і обережно, без сильного натиску, вводять в задній прохід. Залишають таку свічку на всю ніч. Курс лікування займає 10 днів.

Чай з морквяної бадилля - ще одне ефективні ліки проти геморою. Для його отримання потрібно взяти добре промиту, свіжу морквяну бадилля і нарізати за допомогою ножиць на шматочки довжиною в 2-3 см. Після цього 5 столових ложок зелені заливають 1 літром води, яка тільки що закипіла, і наполягають протягом 1 години. П'ють ліки в відціджені вигляді по 1 склянці 3 рази в день. При особливо тяжкому перебігу хвороби ліки п'ють по 4 склянки в день. Курс лікування становить 2 тижні, після чого робиться перерва в 1 тиждень. Терапію таким способом проводять до тих пір, поки можна отримувати свіжу бадилля.

Восени допомогу в лікуванні геморою надасть сік з ягід червоної горобини. Для проведення терапії потрібно віджимати сік зі свіжих ягід і випивати його вранці в обсязі 1 склянки, розчинивши в ньому 1 чайну ложку меду. Через 5 хвилин після соку треба випити 1 склянку чистої холодної води. Проводять таку терапію протягом 3 тижнів. За цей час вдасться не тільки впоратися з гемороєм, але і значно зміцнити імунітет.

Дуже корисним напоєм при боротьбі з гемороєм є коктейль з соків моркви, картоплі та буряків. Для того щоб усунути недуга, треба взяти по 150 мл тільки віджатого соку кожного овоча, добре перемішати між собою і випити такий склад вранці натщесерце, за 2 години до прийому їжі. Тривалість цього лікування - до 1 місяця. У тому випадку, якщо від препарату виникає дуже сильний розлад шлунку, пити овочевий коктейль треба після сніданку, збільшивши термін терапії ще на 30 днів.

Суміш соків шпинату і моркви також допоможе усунути геморой. Для приготування напою треба взяти 100 мл морквяного соку і 60 мл шпинатового соку. Дуже добре перемішавши склад, його випивають за сніданком. Лікування таким способом проводять на протязі 2 місяців. У тому випадку, якщо потрібно додатково пройти ще 1 курс, перш слід почекати 2 тижні. Зазвичай повторна терапія необхідна тільки при дуже запущеному геморої.

08.02.2019



Рівне-Ракурс №10 від 08.02.2019p. 
На головну сторінку