Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №915 від 30.05.2019p.
23429

#Ракурс спорту

Дубль Юрія Капустинського вивів “ОДЕК” у чвертьфінал

Діючий володар Кубку Рівненської області успішно подолав стартовий бар’єр цьогорічного цього ж турніру та вийшов до чвертьфіналу змагань.

Матч 1/8 фіналу оржівці грали у Березному проти тамтешнього “Случа”, який після річної перерви повернувся до обласних змагань і є серед лідерів другої ліги.

“ОДЕК” в цій грі на правах фаворита з перших хвилин заволодів ініцативою, але швидкого голу забити не вдалося, хоч нагоди і були. Господарі поля також не відсижувались в обороні, і іноді проводили гострі атаки. Захисники “ОДЕКа” будь що не давали суперникам наблизитися до воріт, і іноді для цього доводилось фолити. Саме зі стандартів “Случ” створював найбільше гостроту біля воріт суперника. На перерву команди пішли без забитих м’ячів. А от на старті другого тайму захисники “Случа” забули на дальній стійці про Юрія Капустинського, який результативно завершив атаку своєї команди. В середині тайму оржівці ефектно “розірвали” оборону суперника, і знову ж таки Юрій Капустинський, вийшовши сам на сам з кіпером нічого не видумував, а просто пробив повз воротаря – 0:2. Більше голів в цьому матчі уболівальники не побачили. Тож, “ОДЕК” цілком прогнозовано вийшов до наступного етапу Кубку Рівненської області.

Результати усіх матчів:

1/8 фіналу Кубку Рівненщини 2019

«Коливань» (Клевань) – «Садове» (Садове) – 0:3.

Голи: Кишиєв, Гребень, Зубарєв.

«Моноліт» (Вараш) – «Рафалівка» (Рафалівка) – 3:1.

«Темп» (Борове) – «Гоща-РІТТЕР» (Гоща) +/-

«Лісівник» (Дубровиця) – «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) – зп 5:6 (дод.0:0).

«Граніт» (Клесів) – «Маяк» (Сарни) -/+

«Локомотив» (Здолбунів) – «Малинськ» (Малинськ) – 1:6 (0:2).

Голи: Онищук (1), Портянко (15), Корольчук (51, 75), Яструб (70), Проневич (а/г 85), Савицький (90+1).

«Случ» (Березне) – «ОДЕК» (Оржів) – 0:2 (0:0).

Голи: Капустинський (50, 71).

«Сокіл» (Радивилів-Курпець) – «Калина» (Бугрин) +/-

Таким чином у чвертьфіналі зіграють такі команди “Темп” (Борове), “Маяк” (Сарни), “Сокіл” (Радивилів-Крупець), “Малинськ” (Малинськ), “ОДЕК” (Оржів), “Ізотоп-РАЕС” (Вараш), “Моноліт” (Вараш), “Садове” (Садове).