Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №937 від 31.10.2019p.
23429

“ОДЕК” розгромив “Карпати”

і ще більше відірвався від переслідувачів

До восьми очок збільшилась перевага “ОДЕКа” над найближчими переслідувачами у турнірній таблиці Чемпіонату України серед аматорів. У тринадцятому турі оржівці упевнено здобули вже дев’яту перемогу в турнірі, крім того, конкуренти втратили очки.

“ОДЕК” грав у Галичі проти третьої з кінця команди чемпіонату, місцевого “Карпати-Енергетик”. Забігаючи наперед, відзначимо, що оріжівці забивали на початку і наприкінці кожного з таймів, і повністю переграли суперника. З різних причин участь в грі не брали Михайло Трофімчук, Олександр Ніколайчук, Іван Мучак, тобто гравці основного складу, без яких незвично бачити команду на полі. Але, незважаючи на це, “ОДЕК” більш ніж впевнено контролював хід матчу і жодних сумнівів в закономірності перемоги ні в кого не виникало.

На 10 хвилині гри, Віталій Богданов відважився на дальній удар, і м’яч влучив точнісінько в нижній кут – 0:1. Коли вже арбітр поглядував на годинник, щоб оголосити перерву, Владислав Семенчук скористався помилкою захисника, який невдало перехоплював простріл з флангу, і 0:2.

На третій хвилині другого тайму Микола Коляда майже з центру поля втік від захисників, і холоднокровно пробив повз воротаря – 0:3. Четвертий гол також мав залетіти дуже швидко, оржівці вже вдвох викотились на самотнього кіпера, але щось “перемудрили”. Свого моменту дочекалися і господарі, коли оборонці “ОДЕКа” загубили на дальній стійці Третяка, і той ударом зльоту забив гол престижу. Крапку в матчі на 90+3 поставив Андрій Апанчук. Тож, закономірна та переконлива перемога ФК “ОДЕК” з рахунком 4:1.

Щодо інших матчів туру, то “Світанок-Агросвіт” згідно календаря цей тур пропускав, а ось інші прямі конкуренти втратили очки. “Агрон” зіграв в нічию у Ковелі, а “Епіцентр” розійшовся миром з “Нивою”.