Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №944 від 19.12.2019p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс здоров'я

“Впровадження передових практик в організації надання первинної медичної допомоги”

“Впровадження передових практик в організації надання первинної медичної допомоги”

Робоча зустріч під такою назвою відбулося у КНП ЦПМСД «Ювілейний» Рівненської міської ради.

Керівники, заступники з економічних питань, головні медичні сестри десяти центрів ПМСД Рівного та області вивчили найкращу практику, запроваджену у КНП “ЦПМСД ” Ювілейний” РМР. Цього вдалося досягти завдяки участі в грантовій програмі з розбудови центрів передового досвіду Проєкту USAID ”Підтримка реформи охорони здоров’я”.

«Сьогодні ми завершуємо десятий етап впровадження проєкту. Ми та ще 14 ЦПМСД України були учасниками. Проєкт дав нам можливість вчитися, змінити розуміння щодо клієнтспрямування та пацієнторієнтованості. А ще виробити спільні цілі та згуртуватися в одну команду», – каже головний лікар Вікторія Покоєвчук-Зрайко.

Учасники заходу розглянули питання щодо роботи керівника та економіста закладу, реформу очима лікаря первинки, вирішували чи потрібен сервіс у лікувальному закладі, роль медсестринства у впровадженні реформи.

Наразі КНП “ЦПМСД ” Ювілейний” РМР – це 53 лікаря первинки. При повному завантаженні зарплата лікаря зросла до 19 тис. грн., медсестри – половина від того. Щомісяця Центр отримує від НСЗУ понад 3 млн. грн. А це у 2,6 рази більше від надходжень медичної субвенції.

Одним з напрямів проєкту – є розвиток якості медичних послуг на всіх рівнях. Тому у Центрі провели опитування пацієнтів і згідно їх думки визначили кращих людей у білих халатах.

У робочій зустрічі взяла участь заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська. Вона привітала кращу лікарку – педіатра КНП “ЦПМСД ” Ювілейний” РМР Мирославу Сільман та медсестру Світлану Смолійчук.

19.12.2019Рівне-Ракурс №10 від 19.12.2019p. 
На головну сторінку