Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №945 від 09.01.2020p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс економiки

Чому кран-балки користуються підвищеним попитом

Які переваги крана-балки роблять його таким затребуваним? І де в Україні купити кран-балку саме під конкретно взятий робочий майданчик?

Для обробки вантажів використовується багато типів складського обладнання. Одним з них є мостовий кран. І особливою популярністю користуються кран-балки. Їх можна побачити на невеликих приватних складах, у виробничих цехах, на об'єктах промисловості, в логістичних центрах і навіть на деяких будмайданчиках. Які переваги крана-балки роблять його таким затребуваним? І де в Україні купити кран-балку саме під конкретно взятий робочий майданчик?

Причини підвищеної затребуваності в кран-балках

5e120a0833e90.jpg

Конструкція цього вантажно-транспортного обладнання нічим не відрізняється від звичайного мостового крана. Тільки кран-балка набагато легше і має наступні перевагами:

Для механізації Вашого складу або промислового майданчика потрібен надійний і доступний за вартістю кран-балка? Купити кран-балку в Україні можна у ''ТОВ КзПТО''. Це київське підприємство спеціалізується на випуску вантажно-транспортного обладнання і активно співпрацює з такими відомими європейськими компаніями як Podemcrane, SEW-Eurodrive, Schneider Electric та ін. Компанія надає повний спектр послуг від проектування за індивідуальними кресленнями, до випуску, монтажу, налагодження та запуску крана. Київський завод ПТО дає гарантію на свою продукцію і забезпечує своїх Клієнтів повним сервісним обслуговуванням. Кран-балку можна купити або взяти в лізинг. Вся інформація про виробника розміщена тут kzpto.com.ua

09.01.2020Рівне-Ракурс №10 від 09.01.2020p. 
На головну сторінку