Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №952 від 20.02.2020p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс культури і освіти

У школах області проведуть опитування щодо здорового способу життя

Близько 20 шкіл та дошкільних закладів регіону візьмуть участь в урядовому опитуванні щодо проблематики здорового способу життя. 

Таку інформацію озвучили на селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

Загалом по Україні планують опитати учнів 500 шкіл.

Інформацію хочуть зібрати за два тижні для того, аби напрацювати Національну стратегію з оздоровчої рухової активності. «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» – таку назву матиме Стратегія до 2025 року http://budenergoatom.com.ua/ua/navshannja/elektrobezpeka

Одним із очікуваних результатів є щорічне збільшення на 1% кількості громадян, які мають достатній рівень оздоровчої рухової активності.

Нагадаємо, ще в жовтні спеціалісти Держпродспоживслужби почали перевіряти навчальні заклади на якість харчування. Станом на початок лютого 25% шкільних меню не відповідає нормам.

У Рівному в одну зі шкіл міста завітала іноземна делегація

24 лютого 2020 року у Рівному з ознайомчим візитом перебував Міністр Канцелярії Президента Республіки Польща Адам Квятковський.

Польська делегація відвідала Рівненську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 15. Вибір школи не випадковий, адже близько 400 дітей закладу, обрали для вивчення другої іноземної мови – польську мову.

Для іноземних гостей, учні підготували концертну програму польською мовою, чим приємно здивували усіх присутніх.

На заході, окрім польської делегації, були присутні заступниця міського голови Галина Кульчинська, начальник управління освіти Василь Харковець начальниця міжнародного відділу Олена Петрів, дирекція навчального закладу, вчителі польської мови та учні.

Члени делегації від Республіки Польща у Рівному також зустрілись із польськими родинами, поклали квіти та вінки до польських військових поховань на кладовищі “Дубенське”, зустрілись із польською громадою, керівництвом та членами культурно-просвітницького центру імені Томаша Сосновського.

20.02.2020Рівне-Ракурс №10 від 20.02.2020p. 
На головну сторінку