Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №974 від 23.07.2020p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс політики

Олег Ляшко – лідер виборчих перегонів на 208 окрузі

Олег Ляшко – лідер виборчих перегонів на 208 окрузі

В кінці жовтня ми будемо обирати не лише депутатів місцевих рад, мерів та голів ОТГ. 25 жовтня на Чернігівщині пройдуть позачергові вибори до Верховної Ради по 208 округу. До того, яка політична сила переможе на цих виборах прикута увага всієї країни, адже зрозуміло, що вони є тим «лакмусовим папірцем», який покаже кому довіряють прості українці.

Днями соціологічна група «Рейтинг» провела масштабне соціологічне опитування на 208 окрузі (було опитано 1200 чоловік). Беззаперечним лідером по популярності серед кандидатів є лідер Радикальної партії Олег Ляшко. За нього готові проголосувати 65,1% виборців, які визначились, що прийдуть на вибори 25 жовтня. Цікаво, що інші п?ять кандидатів мають рейтинг від 1,1 до 9,3%. Це означає, що громадяни України бачать, які політичні сили і які політики працюють для народу, а які тільки роблять вигляд, що захищають права і свободи простих українців. Звісно, такий високий рейтинг Олега Ляшка здобутий завдяки наявності у Радикальної партії чіткого плану подолання бідності в країні, її розвитку. Ставка на власні сили, необхідність мати сильну промисловість, розвинене сільське господарство, інфраструктуру європейського рівня, посилення соціальних гарантій для десятків мільйонів простих українців, необхідність державної підтримки освіти та медицини – це все сильна сторона програми Радикальної партії Олега Ляшка.

До речі, ця ж соціологічна служба «Рейтинг» вияснила, що 65% опитаних мешканців Чернігівської області вважають, що країна рухається в неправильному напрямку. Тобто, більша частина людей впевнена – потрібно змінювати вектор розвитку. Тому не дивно, що майже 28% виборців на 208 окрузі готові на виборах підтримати Радикальну партію Олега Ляшка. До слова це найвищий показник серед усіх політичних сил в цій області.

Зрозуміло, що локальні вибори по одному округу не змінять розклад сил в парламенті, але вони покажуть чого хоче простий народ, яким він бачить майбутнє України, і кому з політиків готовий довірити керування країною.

Це розуміють все більше наших політиків. Так, на довиборах по 208 округу Олега Ляшка вже підтримали лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, екс-міністр інфраструктури Володимир Омелян, мер Чернігова Володимир Атрошенко, мер Дніпра Борис Філатов та інші політики.

23.07.2020Володимир КонєвРівне-Ракурс №10 від 23.07.2020p. 
На головну сторінку