Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1005 від 04.03.2021p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс політики

На Рівненщині обговорили питання швидкого та якісного проведення судових експертиз

На Рівненщині обговорили питання швидкого та якісного проведення судових експертиз

2 березня у Рівненській ОДА відбулася робоча нарада за участі першого заступника голови Рівненської ОДА Сергія Подоліна, директорки Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз Оксани Куманської-Нор, а також представників правоохоронних і судових органів та Ради адвокатів області.

Захід організовано для налагодження якісної та дієвої співпраці між представниками усіх причетних структур краю із науково-дослідним інститутом.

До слова, наукова установа займається проведенням судових експертиз за призначенням органів досудового слідства, ухвалами суду та за замовленням юридичних і фізичних осіб.

«Подібні зустрічі дуже потрібні, адже вони сприяють покращенню роботи. Це, насамперед, потрібно у частині своєчасного скерування ухвал про призначення судових експертиз, грамотності формування питань для їх проведення, попередження фактів повернення матеріалів та скорочення строків проведення експертиз», – зазначив Сергій Подолін.

За словами Оксани Куманської-Нор, з Рівненщиною інститут тісно співпрацює. Адже його діяльність серед інших, поширюється і на нашу область. Там працюють потужні фахівці, пріоритетами у роботі яких є оперативність та сучасні підходи у проведенні різного роду експертиз. Також на Рівненщині діє територіальне відділення інституту.

«Найперше, між нашими структурами має бути якісна комунікація ще на стадії подачі документів. Це дуже необхідно для пришвидшення проведення експертиз. Тому ми ще раз проведемо зустріч із залученням фахівців інституту щодо роз’яснення актуальних питань кожного напряму нашої діяльності», – повідомила Оксана Куманська-Нор.

Сергій Подолін у свою чергу наголосив, що для оперативної та якісної роботи правоохоронних органів краю потрібно використати всі можливості комунікації.

04.03.2021

Рівне-Ракурс №10 від 04.03.2021p. 
На головну сторінку